PABOBO Svietiaci Maznáčik SHAKIES Ovečka

PABOBO Svietiaci maznáčik SHAKIES ovečka

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pabobo
Dodavateľ:Pabobo
Cena:14.69 €
Cena bez DPH:12.24 €
Dostupnosť:skladom
PABOBO Svietiaci maznáčik SHAKIES ovečka 3 (60%) 18 x hodnotené

Predstavujeme Vám rozkošnú plyšovú hračku! Stačí ju málinko zatriasť a rozsvieti sa! S režimom automatického vypínania: po 5 sekundách alebo 5 minútach. Vlastnosti: malé nočné svetielko v podobe zvieratka po zatrasení sa rozsvieti s automatických vypínaním po 5 sekundách alebo 5 minútach veľmi mäkké materiál: umývateľný plyš vhodné pre deti od 0 mesiacov rozmer: cca 8 cm x 8 cm vrátane batérií 2× CR2032


 • PABOBO Led svetielko Lumilove Rainbow Psík Blue
  PABOBO Led svetielko Lumilove Rainbow Psík Blue

  Svietiaci LED kamarát, ktorý sprevádza dieťatko na ceste za dobrodružstvom dňom i nocou. Vlastnosti: Svieti bez potreby káblov či batérií – dobíja sa pomocou priloženého adaptéra. Po nabití môže svietiť až 8 hodín. Má pohyblivé ruky a nohy, po zapnutí tlačidla v spodnej časti sa rozsvieti a začnú sa jemne prelínať dúhové farby. Pre zvolenie 1 obľúbenej farby stačí jemne poklepať..

  29.90 €
 • PABOBO Svietiaci maznáčik SHAKIES ovečka
  PABOBO Svietiaci maznáčik SHAKIES ovečka

  Predstavujeme Vám rozkošnú plyšovú hračku! Stačí ju málinko zatriasť a rozsvieti sa! S režimom automatického vypínania: po 5 sekundách alebo 5 minútach. Vlastnosti: malé nočné svetielko v podobe zvieratka po zatrasení sa rozsvieti s automatických vypínaním po 5 sekundách alebo 5 minútach veľmi mäkké..

  14.69 €
 • PABOBO Projektor s melódiou korytnačka Gray
  PABOBO Projektor s melódiou korytnačka Gray

  Magický LED projektor, ktorý na strope detskej izbičky vykúzli nebo plné hviezdičiek a napomôže dieťatku lepšie zaspať! Vlastnosti: pomocou tlačidla možno navoliť 2 možné projekcie: postupné prelínanie 3 farieb (zelená / oranžová / modrá) alebo len svetlo jednej farby po stlačení bočného tlačidla začne prehrávať príjemnú melódiu s automatickým vypínaním – melódie po 15 minútach, svetlo po 45 minútach funguje za pomocou 3 LR6 batérií (nie..

  25.69 €
 • PABOBO Plyšová ovečka s melódiou SOSO Milo
  PABOBO Plyšová ovečka s melódiou SOSO Milo

  Ovečka Soso Milo je krásna, plyšová hračka so zvukovým modulom, ktorý upokojuje dieťatko pred spaním! Vlastnosti: Hračka je tvorená 2 časťami – veľmi mäkkou plyšovou ovečkou a zvukovým modulom Prehráva 2 uspávanky a 7 rôznych zvukov – biely šum, vlny, tlkot srdca, vysávač, šepot, sušič vlasov, letná noc S nastaviteľnou hlasitosťou (3 úrovne) Automatické vypínanie po 15-tich minútach Režim uzamknutia brániace dieťaťu v zmene preddefinovaného nastavenia Potrebné 3 AAA batérie (nie sú súčasťou) Vďaka..

  35.99 €
 • PABOBO Svetielko Lumilove Barbapapa Blue
  PABOBO Svetielko Lumilove Barbapapa Blue

  } Svietiace kamarát, ktorý sprevádza dieťatko na ceste za dobrodružstvom dňom i nocou. Svieti bez potreby káblov či batérií – dobíja sa v stolnej nabíjačke a potom môže svietiť až 11 hodín! Po vložení do nabíjačky sa kamarátovi v prednej časti rozsvieti indikátor nabíjania, po výstupe z nabíjačky, príp. pri výpadku elektrického prúdu, sa sám dokonca rozsvieti! Rozsvecuje sa / zhasína sa aj pomocou tlačidla v spodnej časti. Je ľahký a anatomicky tvarovaný. Väčšie deti môžu lampičku používať ako osvetlenie v tme a nájsť tak správnu cestu v noci bez budenia dospelých. Rozmer balenia a špecifikácie: .{color: #168ecb}} Rozmer: výška..

  35.90 €


 • PABOBO Svietiaci maznáčik SHAKIES veľrybka
  PABOBO Svietiaci maznáčik SHAKIES veľrybka

  Predstavujeme Vám rozkošnú plyšovú hračku! Stačí ju málinko zatriasť a rozsvieti sa! S režimom automatického vypínania: po 5 sekundách alebo 5 minútach. malé nočné svetielko v podobe zvieratka po zatrasení sa rozsvieti s automatických vypínaním po 5 sekundách alebo 5 minútach veľmi mäkké..

  14.69 €
 • BRIGHT STARTS Hračka Bubon hudobný a svietiaci Light Giggle Drum
  BRIGHT STARTS Hračka Bubon hudobný a svietiaci Light Giggle Drum

  Bubon Light & Giggle Drum ™ rozosmeje Vaše dieťatko vďaka tvorbe vlastných melódií. Hudobné a svietiace tamburína Farby svetiel korešpondujú s každým úderom na tamburína Bubon je ľahko uchopiteľný..

  19.99 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: pabobo sa nachádza pabobo svietiaci maznáčik shakies ovečka!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt