NUBY Hrnček Netečúci 360° 300 Ml 6 M Modrá Oranžová

NUBY Hrnček netečúci 360° 300 ml 6 m modrá oranžová

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nuby
Dodavateľ:Nuby
Cena:7.49 €
Cena bez DPH:6.24 €
Dostupnosť:skladom
NUBY Hrnček netečúci 360° 300 ml 6 m modrá oranžová 3 (60%) 20 x hodnotené

Vaše dieťa sa zamiluje do tohto magického hrnčeka. Vlastnosti: 360° jemný okraj na pitie ľahko umývateľný ventil je vyrobený z mäkkého silikónu a otvára sa keď naň pôsobia pery dodáva sa aj s vekom ktoré zabráni znečisteniu pohárika keď dieťa prestane piť, ventil sa uzavrie a tekutina sa tak nevyleje možnosť umývania v umývačke riadu 300 ml vhodné pre deti od 6m+ Rozmery produktu: 14 cm x 9 cm x 9 cm
 • NUBY Netečúci hrnček Clik-It so zaklapávacou slamkou Flip-It ™ 300 ml ružový
  NUBY Netečúci hrnček Clik-It so zaklapávacou slamkou Flip-It ™ 300 ml ružový

  Netečúci hrnček Nuby Click-It podporuje zdravý spôsob pitia. Unikátna silikónová slamka s variabilným prietokom je netečúca. Je vyrobená z mäkkého silikónu, ktorý je šetrný k citlivým detským ďasnám a prvým zúbkom. Zaklapávací kryt slamky udržuje fľašu v čistote počas cestovania. Špecifikácia: Objem: 300 ml Údržba: Pred každým použitím fľašu rozložte na jednotlivé časti (vrátane slamky na 3 diely) a ručne alebo v..

  8.75 €
 • NUBY Hrnček Tritan netečúci s uškami 360° 6 m svetlo sivý
  NUBY Hrnček Tritan netečúci s uškami 360° 6 m svetlo sivý

  Hrnček Tritan je špeciálne vyvinutý na učenie sa pitia zo skleneného pohárika. Vaše dieťa si vychutná pitie z tohto hrnčeka s okrajom . Je vyrobený z extra silného a odolného materiálu. Vlastnosti: vyrobené z tvrdého odolného materiálu Tritan ľahko sa udržuje v čistote automatické tesnenie ventilov, keď dieťa..

  8.99 €
 • NUBY Fľaša športová 2v1 s tvrdou sklopiteľnou slamkou 360 ml oranžová 3
  NUBY Fľaša športová 2v1 s tvrdou sklopiteľnou slamkou 360 ml oranžová 3

  Tieto fľaše s tvrdou sklopiteľnou slamkou sú vhodné pre deti, ktoré majú tendenciu žuť náustok hrnčeka alebo fľaše. Fľaša je zo silného a odolného materiálu Tritan™. Vďaka rukoväti a silikónovom páse sa fľaša ľahko prenáša a môžete si ju zobrať kamkoľvek so sebou. Vlastnosti: vhodné pre deti, ktoré majú tendenciu žuť náustok hrnčeka alebo fľaše vyrobené z odolného..

  9.99 €
 • TOMMEE TIPPEE Netečúci hrnček Easiflow 360°s uškami 200 ml 6 m modrý
  TOMMEE TIPPEE Netečúci hrnček Easiflow 360°s uškami 200 ml 6 m modrý

  Hrnček Tommee Tippee Easiflow 360° ponúka unikátne riešenie, ako naučiť dieťa piť z hrnčeka bez náustku alebo slamky. Vďaka špeciálnej membráne hrnček nevytečie pri prevrhnutí. Dieťa môže piť z ktoréhokoľvek miesta po obvode hornej hrany hrnčeka. Hrnček má úplne jednoduché použitie i údržbu. Pitie z hrnčeka bez náustku je ideálny pre zdravý vývoj chrupu dieťaťa. Držadlá majú tvar pre ľahké uchopenie malými detskými ručičkami. Hrnček aj membránu je možné umývať v hornom koši..

  8.64 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: nuby sa nachádza nuby hrnček netečúci 360° 300 ml 6 m modrá oranžová!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt