NUBY Cumlík Silikónový Ortodonický 18 M

NUBY Cumlík silikónový ortodonický 18 m

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nuby
Dodavateľ:Nuby
Cena:3.99 €
Cena bez DPH:3.33 €
Dostupnosť:skladom
NUBY Cumlík silikónový ortodonický 18 m 5 (100%) 18 x hodnotené

Cumlík ortodonický je vybavený silikónovými štetinkami, ktoré masírujú ďasná dieťatka a pomáhajú mu tak zmierniť bolesť pri prerezávaní prvých zúbkov. tvar cumlíka umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu silikónové štetinky pomáhajú mu tak zmierniť bolesť pri prerezávaní prvých zúbkov k dispozícii sú v 3 rôznych farbách vhodný pre deti od 18m+ Rozmery produktu: 11,5 cm x 13,5 cm x 4,2 cm


 • NUBY Hryzadlo chladivé s gélom lienka 2v1 3m
  NUBY Hryzadlo chladivé s gélom lienka 2v1 3m

  Citlivé ďasná môžu byť pre vaše dieťa veľmi nepríjemné. Toto chladiace hryzadlo s PurICE™ gélom redukuje bolesť dieťaťa. Rukáv zaručí, že ruky dieťatka ostanú..

  3.48 €
 • NUBY Klip na cumlík zvieratká 0m lietadlo
  NUBY Klip na cumlík zvieratká 0m lietadlo

  Dajte zbohom strateným cumlíkom, s klipom od Nuby bude cumlík vždy na svojom mieste. Vlastnosti: štipec udrží cumlík na svojom mieste jednoducho sa..

  7.21 €
 • NUBY Hrnček Tritan netečúci so slamkou a s uškami 240 ml 6 m
  NUBY Hrnček Tritan netečúci so slamkou a s uškami 240 ml 6 m

  Hrnček Tritan s rukoväťami je ideálny pre deti, keď sa učia piť samostatne. Hrnček je vyrobený z pevného a odolného materiálu. Môžete si vybrať z 3 rôznych farebných prevedení. Vlastnosti: vyrobený z odolného a pevného materiálu Tritan mäkký silikónový náustok rukoväte umožňujú ľahký prechod z fľaše na pitie z hrnčeka objem: 240ml vhodné pre deti od 6m+..

  8.99 €
 • NUBY Slintáčik s hryzadlom 1 ks 3 m sovičky
  NUBY Slintáčik s hryzadlom 1 ks 3 m sovičky

  Nuby slintáčik a podbradník 2v1 pomáha ochrániť oblečenie vášho dieťatka a uchovať ho v suchu pri slintaní v období, keď sa mu prerezávajú prvé zúbky. Zapínanie na suchý zips je veľmi praktické, pretože je možné slintáčik veľmi jednoducho odstrániť. Na spodnej časti podbradníka je hryzadlo z kaučuku, ktoré pomáha upokojovať boľavé ďasná dieťatka. Keďže..

  4.99 €
 • NUBY Hryzačka silikónová lopta svetlo modrá 3 m
  NUBY Hryzačka silikónová lopta svetlo modrá 3 m

  Silikónová hryzačka v tvare lopty je unikátom pre Vaše dieťatko. Tvar lopty je ľahko uchopiteľný aj pre najmenšie ruky a povrch poskytuje upokojenie pre detské ďasná pri prerezávaní sa prvých zúbkov. Hryzačku v tvare lopty môžete zobrať so sebou kamkoľvek na cesty...

  7.47 €
 • NUBY Hrnček Tritan netečúci so slamkou a s uškami 240 ml6 m modrý
  NUBY Hrnček Tritan netečúci so slamkou a s uškami 240 ml6 m modrý

  Hrnček Tritan s rukoväťami je ideálny pre deti, keď sa učia piť samostatne. Hrnček je vyrobený z pevného a odolného materiálu. Môžete si vybrať z 3 rôznych farebných prevedení. vyrobený z odolného a pevného materiálu Tritan mäkký silikónový náustok rukoväte umožňujú ľahký..

  8.99 €
 • NUBY Hryzačka Opička 0 m
  NUBY Hryzačka Opička 0 m

  Zábavná hryzačka v tvare zvieratka je pripravená pomôcť dieťatku pri prerezávaní prvých zúbkov. Extra mäkký povrch hryzačky podporuje zdravý orálny vývoj a stimuluje pery a jazyk. Vlastnosti: mimoriadne mäkká hryzačka zmierňuje bolesť pri prerezávaní..

  3.09 €


 • NUBY Cumlík na fľašu nevylievací silikónový (2 ks)
  NUBY Cumlík na fľašu nevylievací silikónový (2 ks)

  Tento náhradný cumlík sa hodí na fľaše so štandardným hrdlom. Systém Vari-Flo umožňuje dieťaťu regulovať prietok tekutiny Mäkký silikónový náustok masíruje ďasná dieťaťa Trojiitý antikolikový ventil..

  2.79 €
 • NUBY Klip na cumlík
  NUBY Klip na cumlík

  Dajte zbohom strateným cumlíkom, s klipom od Nuby bude cumlík vždy na svojom mieste. Klip udrží..

  5.59 €
 • NUBY Klip na cumlík 0m oranžový
  NUBY Klip na cumlík 0m oranžový

  Klip na cumlík zaručuje, že detský cumlík bude vždy ľahko dosiahnuteľný. Umiestnite otvorený klip na oblečenie a jednoducho zacvaknite. Ak chcete uvoľniť, odblokujte hornú..

  4.99 €
 • NUBY Klip na cumlík zvieratká 0m pirát
  NUBY Klip na cumlík zvieratká 0m pirát

  Dajte zbohom strateným cumlíkom, s klipom od Nuby bude cumlík vždy na svojom mieste. Vlastnosti: štipec udrží cumlík na svojom mieste jednoducho sa..

  7.21 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: nuby sa nachádza nuby cumlík silikónový ortodonický 18 m!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt