LEGO® DUPLO® Town 10933 Stavba S Vežovým žeriavom

LEGO® DUPLO® Town 10933 Stavba s vežovým žeriavom

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:126.31 €
Cena bez DPH:105.26 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® DUPLO® Town 10933 Stavba s vežovým žeriavom 5 (100%) 21 x hodnotené

Vlastnosti: Stavba s vežovým žeriavom (10933) od LEGO® DUPLO® prináša rušný deň na stavenisku do izbičky vašich detí – parádny stroje, úžasné činnosti a pestrá škála postáv inšpirujú k prehrávanie zaujímavých príbehov a rozvíjanie zručností. Nechýba 5 moderných postáv a 4 vozidlá – veľký buldozér, mini buldozér, nákladiak sa sklápačkou, bager a žeriav – a tiež veľa parádnych funkcií, ako technológie Push amp; Go, zvuky, svetla a funkčné navijak. Svetelné a zvukové kocky vdýchnu stavenisku život, zatiaľ čo deti budú pracovať so žeriavom, dovážať materiál s nákladiakom alebo odstraňovať sutiny z cesty. A akonáhle je čas na pauzu, môžete sa zastaviť do stánku s párkami v rožku! Ak hľadáte skvelý darček, ktorý uspokojí rastúce potreby detí, táto stavebnica s funkčným bagrom je plná funkcií a doplnkov a ponúka všetko, čo malí stavitelia od 2 rokov potrebujú ku kreatívnemu hranie. Hlavná budova s ​​žeriavom meria cez 40 cm na výšku, 20 cm na šírku a 25 cm do hĺbky – ideálna veľkosť ako pre malé rúčky, tak pre prehrávanie ohromných príbehov. Hranie samotné poháňa detská predstavivosť a svetelné a zvukové kocky využívajú 3 batérie typu LR41 (gombíkové batérie) a 3 batérie typu LR44 (gombíkové batérie) – všetky sú súčasťou balenia. Súčasťou je jednoduchý návod, ktorý zaistí, že si deti a rodičia budú môcť stavať, hrať sa a vychutnávať každú funkciu všestranné sady naplno ihneď po rozbalení. Tvorivé stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté tak, aby s pomocou známych prostredie, zábavných postáv a dielikov robených na mieru deťom zhabali, podnietili a inšpirovali myseľ malých staviteľov. Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre deti ľahké kocky uchopiť, umiestniť a zase rozpojiť – a je to tak už od roku 1969. V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá sada LEGO® DUPLO® spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy.


 • LEGO® Super Mario ™ 71364 Problémy v pevnosti Whompů - rozširujúci set
  LEGO® Super Mario ™ 71364 Problémy v pevnosti Whompů - rozširujúci set

  Rozširujúci set Problémy v pevnosti Whompů (71364) deťom umožnia obohatiť štartovacie stavebnicu LEGO® Super Mario ™ Dobrodružstvo s Mariom o novej akčné dobrodružstvo a napínavé súboje – ideálne pre klania s kamarátmi. Vlastnosti: Hráči pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) postaví vlastné zamotanú úroveň s posuvnou plošinou, Whompem, Lava Bubble a akčné kockou P Switch, ktorá sa nachádza iba v tejto sade. Deti si zamilujú sledovať, ako LEGO® Mario ™ reaguje, keď narazí na protivníkov a získa hromadu mincí robením trikov po porážke Whompa a nájdenie akčné kocky P Switch. Táto kreatívna LEGO® stavebnica sa 133 dieliky skvele poslúži ako zábavný darček k narodeninám či iné príležitosti pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré vlastní štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Rozširujúci set je inšpiruje k stavaniu a prispôsobovanie vlastných jedinečných úrovní. Model v základnom rozloženie meria cez 8,5 cm na výšku, 22 cm na šírku a 16,5 cm do hĺbky. Možno ho prestavovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi stavebnicami. Táto stavebnica nevyžaduje žiadne batérie – ožije pri hraní s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom. V rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Super Mario ™ môžu deti tiež využiť digitálnu návod na stavanie a jeho skvelé interaktívne nástroje pre zobrazovanie modelu. aplikácia navyše slúži ako bezpečná platforma, kde môžu stavitelia zdieľať svoje nápady s ostatnými fanúšikmi. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na stránkach LEGO.cz/devicechec­k. Zberateľské stavebnice LEGO® Super Mario ™ privádza legendárnu postavičku do reálneho sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať a prestavovať vlastné úrovne, a tvoriť tak jedinečné výzvy pre jedného hráča alebo súťaže pre priateľov a rodinu. K rozpájanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú nadprirodzené sily Super Star! Už od roku 1958 naša kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a ľahké spájanie. LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme, aby..

  19.13 €
 • LEGO® City 60258 Tuningová dielňa
  LEGO® City 60258 Tuningová dielňa

  V tuningové dielni Tread Octanea to naozaj žije! Bláznivý kutil Harlem Hubbs pracuje na svojej raketovej motorke, Tread zvára svoje vozidlo Hot Rod a mechanik práve dorazil v odťahovom vozidla s rozbitým športovým autom. Medzitým sa nejpoctivější predajca áut v meste pripravuje vo svojom..

  107.17 €


 • LEGO® DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku
  LEGO® DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku

  Vlastnosti: – Stavebnica LEGO® DUPLO® Demolácia na stavenisku (10932) umožňuje deťom spolu s rodičmi ovládať 3 úžasná stavebné vozidlá, zbúrať dom a upratať následný neporiadok. Súčasťou sady sú figúrky robotníka a robotnice na stavbe, polohovateľný žeriav, nákladiak sa sklápačkou, buldozér, malý dom a niekoľko balvanov. Rodičia a deti môžu spoločne zbúrať malý domček pomocou demolačné gule, vypratať stavenisko buldozérom a potom doviesť nové stavebné materiály v nákladiaku. Ak hľadáte skvelú hračku na motívy stavenisko pre deti od 2 rokov, táto kreatívne stavebnice prináša LEGO® DUPLO® úžasná vozidlá, figúrky robotníkov a modely prostredia, ktoré predškolákov nadchnú, zabaví a podporí vo vývoji. Žeriav meria cez 28 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – model je dosť veľký na poriadnu porciu dobrodružstvo a zároveň nie je príliš mohutný, takže je ideálny pre rúčky detí. Stavebnicu môžete spojiť s ďalšími sadami LEGO® DUPLO®. Táto sada nevyžaduje batérie. Vystačí si s predstavivosťou detí a kreatívnym hraním, ktoré nebude brať konca! Jednoduchý návod pomôže rodičom a deťom postaviť model a užiť si srandu raz-dva – takže sa malí staviteľa budú môcť okamžite pustiť do hrania a rozvíjanie zručností. – Stavebnica LEGO® DUPLO® prináša zábavná a známa prostredie a dieliky, s ktorými sa ľahko manipuluje, a odhalí tvorivé potenciál detí s pomocou stavania, učenie a otvorené hry. Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre malé rúčky ľahké kocky uchopiť, umiestniť a rozpojiť – a je to tak už od roku 1969. V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime..

  61.24 €
 • LEGO® DUPLO® Town 10927 Stánok s pizzou
  LEGO® DUPLO® Town 10927 Stánok s pizzou

  Užite si kreatívne hranie s pizzou! Je to zábavné jedlo, ktoré všetky deti poznajú. V tomto parádnym stánku s pizzou deti čaká veľa zábavy a dobrodružstva. Stavebnica poskytuje nespočet príležitostí pre hranie príbehov a rolí: pomáhajte kuchári nalákať zákazníkov na lahodnú pizzu; noste pizzu k stolom; posaďte sa s..

  9.57 €
 • LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká
  LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká

  Vlastnosti: Obsahuje hojdačku a 4 zostaviteľná zvieratka: opicu, tigra, slona a padnem. Súčasťou sú aj 2 kocky navyše. Užite si so svojimi ratolesťami veľa zábavy pri stavaní 3D modelov zvieratiek, rozprávajte sa o najrôznejších zástupcoch zvieracej ríše žijúcich v džungli a rozvíjajte tak ich jazykové zručnosti. Stavajte a umiestňujte zvieratká na hojdačku, kým sa neprevráti. Použite kocky navyše na zabezpečenie hojdačky a vystavte si tento farebný model pre najmenších! Kreatívna stavebnica LEGO® DUPLO® ponúka nekonečné množstvo herných možností a rozvíja v predškolských deťoch tvorivosť. Výrobky LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Táto stavebnica so zvieratkami predstavuje ideálny darček pre predškolákov. Každé zvieratko meria cez 8 cm na..

  14.99 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® duplo® town 10933 stavba s vežovým žeriavom!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt