Lego Friends LEGO® Friends 41410 Herný Boxík: Andrea A Jej Leto

Lego Friends LEGO® Friends 41410 Herný boxík: Andrea a jej leto

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:9.57 €
Cena bez DPH:7.98 €
Dostupnosť:skladom
Lego Friends LEGO® Friends 41410 Herný boxík: Andrea a jej leto 3 (60%) 24 x hodnotené

Lego Friends Herný boxík: Andrea a jej leto


 • LEGO® City 60261 Hlavné letisko
  LEGO® City 60261 Hlavné letisko

  Model letiska predstavuje parádne úvod do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Skvele sa hodí pre deti vo veku 4 a viac rokov a je navrhnutá tak, aby podnecovala kreatívne, nezávislé hranie na základe scenárov zo skutočného života. Vlastnosti: Čo vás čaká v krabici? V sade nájdete dopravnej lietadlo, prepracovaný letiskový terminál, palivový tanker a batožinový vozík, a navyše aj minifigúrky pilota, 2 zamestnancov a 3 cestujúcich. Stačí pridať štipku predstavivosti a zábava nikdy nekončí! Model letisko, ktorý vás poteší budovou terminálu, miestom pre odbavenie, dopravným lietadlom s priestorom pre pilota a 3 minifigúrky cestujúcich, palivovým tanker a batožinovým vozíkom – skvelý darček pre deti, ktoré milujú kreatívne hranie. Stavebnica Hlavné letisko (60261) od LEGO® City predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti vo veku od 4 rokov a pre všetkých milovníkov modelov vozidiel a lietadiel. Vyžaduje iba základný stavebný zručnosti. Zostavený model letiska od LEGO® City meria cez 16 cm na výšku, 24 cm na šírku a 9 cm do hĺbky a model lietadla meria cez 10 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 20 cm na šírku. Vyžaduje táto sada batérie? Nie túto stavebnicu poháňa veľká predstavivosť malých detí. Stačí otvoriť sáčky s kockami a hranie môže začať! V krabici nájdete návod na zostavenie tohto modelu pre deti od 4 rokov. Alebo si môžete stiahnuť návod Instruction PLUS. Ten je k dostaniu v bezplatnej aplikácii s LEGO® návody na stavanie a ponúka nástroje na priblíženie a otáčanie modelu, vďaka ktorým sa deti stanú majstrami staviteľmi. Odštartujte zábavu a vzrušenie sa sadami na motívy letiska od LEGO® City, ktoré obsahujú prepracované budovy, parádny vozidlá a zábavné postavy inšpirujúce k otvorenému, kreatívnemu hranie. Navyše pomáhajú deťom rozvíjať fyzickej zručnosti a sebavedomie. Všetky stavebnice LEGO® City spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy a zároveň naše kritériá kvality, aby sme zaistili, že LEGO kocky a dieliky sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa kedykoľvek ľahko spájať a rozpojovať. LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si..

  49.76 €
 • LEGO® Friends 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká
  LEGO® Friends 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká

  Vezmite svojho zvieracieho miláčika na nákupy. Zavítajte do zverimexu a nakúpte v ňom maškrty pre svojho maznáčika. Prezrite si v akváriu prekrásnu exotickú rybku. Pomôžte Andrei nájsť v obchode ten pravý darček pre jej maznáčika. Vezmite si boxík kamkoľvek so sebou alebo ho rozdeľte na dve časti a hrajte sa s kamarátkou! pozbierajte..

  9.57 €
 • LEGO® City 60256 Pretekárske autá
  LEGO® City 60256 Pretekárske autá

  Pripravte sa, zošliapnite pedál a poriadne to rozbehnite! Pomôžte pretekárskym jazdcom do ich vozidiel. Ktoré z nich vyhrá preteky? bude to červeno-biele auto so super rýchlym benzínovým motorom, alebo žlto-modré auto s mimoriadne tichým a..

  24.88 €


 • LEGO® City Osobný vlak
  LEGO® City Osobný vlak

  Nastúp si do 60197 Osobného vlaku od LEGO® City! Táto zábavná sada obsahuje motor na diaľkové ovládanie prostredníctvom technológie Bluetooth s 10 rýchlosťami, kabínu rušňovodiča s otváracím oknom, 2 vozy s odnímateľnou strechou, sedačkami a stoly, oválnu trať s celkom 20 diely koľají, a..

  133.90 €
 • LEGO® NINJAGO 70645 Cole – pán drakov
  LEGO® NINJAGO 70645 Cole – pán drakov

  Nauč sa triky vo vzduchu a súťaž s kamarátmi s letúnom Cole – pán drakov, ktorý má rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, dračie krídla a šnúrku. Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Colea. Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Colea. Predveď Dračí úder, Dračiu obrátku, Dračie hniezdo, Oko draka, Strmhlavý let draka a ďalšie majstrovské pohyby. Súťaž s kamarátmi v Dračom dueli, Dračích šípkach, Lete draka, Výmene draka a Lovcovi drakov. Používaj prostredie okolo seba na vytvorenie vlastných fantastických výziev pre letún. Ďalšie triky pána drakov a inšpirujúce videá nájdeš online. S modelmi 70644 Zlatý pán drakov, 70646 Jay – pán drakov, 70647 Kai – pán drakov a 70648 Zane – pán drakov získaš ešte viac..

  14.99 €
 • LEGO® NINJAGO 70648 Zane – pán drakov
  LEGO® NINJAGO 70648 Zane – pán drakov

  Nauč sa triky vo vzduchu a súťaž s kamarátmi s letúnom Zane – pán drakov, ktorý má rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, dračie krídla a šnúrku. Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Zanea. Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Zanea. Predveď Dračí úder, Dračiu obrátku, Dračie hniezdo, Oko draka, Strmhlavý let draka a ďalšie majstrovské pohyby. Súťaž s kamarátmi v Dračom dueli, Dračích šípkach, Lete draka, Výmene draka a Lovcovi drakov. Používaj prostredie okolo seba na vytvorenie vlastných fantastických výziev pre letún. Ďalšie triky pána drakov a inšpirujúce videá nájdeš online. S modelmi 70644 Zlatý pán drakov, 70645 Cole – pán drakov, 70646 Jay – pán drakov a 70647 Kai – pán drakov získaš ešte viac..

  14.99 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego®!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt