LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje Prvé Hojdacie Zvieratká

LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:14.99 €
Cena bez DPH:12.49 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká 2,75 (55%) 20 x hodnotené

Vlastnosti: Obsahuje hojdačku a 4 zostaviteľná zvieratka: opicu, tigra, slona a padnem. Súčasťou sú aj 2 kocky navyše. Užite si so svojimi ratolesťami veľa zábavy pri stavaní 3D modelov zvieratiek, rozprávajte sa o najrôznejších zástupcoch zvieracej ríše žijúcich v džungli a rozvíjajte tak ich jazykové zručnosti. Stavajte a umiestňujte zvieratká na hojdačku, kým sa neprevráti. Použite kocky navyše na zabezpečenie hojdačky a vystavte si tento farebný model pre najmenších! Kreatívna stavebnica LEGO® DUPLO® ponúka nekonečné množstvo herných možností a rozvíja v predškolských deťoch tvorivosť. Výrobky LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Táto stavebnica so zvieratkami predstavuje ideálny darček pre predškolákov. Každé zvieratko meria cez 8 cm na výšku, 6 cm na šírku a 3 cm do hĺbky. Hojdačka meria cez 4 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.


 • LEGO® City Fire 60216 Zásah hasičov v centre
  LEGO® City Fire 60216 Zásah hasičov v centre

  Obsahuje 7 LEGO® City minifigúrok: 2 stavebných robotníkov, pilota a 4 hasičov. Vlastnosti: Táto vzrušujúca sada obsahuje tiež trojposchodovú budovu so strechou, staveniska s plotom, držiaky nástrojov, padajúce lampu a mobilný záchod s odnímateľným horným a predným dielom, a navyše samostatne stojaci žeriav s rotujúcim ramenom a funkčným navijakom s hákom. Stavebnica obsahuje veľké požiarne auto s rebríkom s novou svetelnou a zvukovou kockou, ktorá vyjde v januári 2019, vysúvacími podperami, otváracím úložným priestorom vpredu a na boku, vysúvacím otočným rebríkom s požiarnou hadicou a novým vodným delom s funkciou striekanie vody, ktoré vyjde v januári 2019. Táto skvelá sada ponúka aj hasičskú motorku, záchranný vrtuľník s otváracím kokpitom a otočnými rotory a požárnického robota na diaľkové ovládanie R.O.S.-T3 s vysúvacími pazúry. Oba stroje sú vybavené novým trojitým vystreľovací, ktorý vyjde v januári 2019. Doplnky zahŕňajú 2 varovná svetlá, rádio, 2 sady dymových zariadení, 12 dielikov vody, zbíjačku, sendvič, 2 fľaše vody, dielik diaľkového ovládania pre žeriav, 2 nové požiarne sekery, ktoré vyjdú v januári 2019, a dielik diaľkového ovládania pre R.O.S.-T3, a navyše 9 sklápacích zostaviteľných dielikov ohňa. Otoč žeriav a zdvihni mobilný záchod pomocou navijaka. Stlač svetelnú a zvukovú kocku hasičského auta s rebríkom a Uháňaj ako o závod na miesto požiaru. Vysuniete rebrík, stlač mechy, aby si vystrelil dieliky vody z vodného dela, a zostrel plamene. Pri boji s ohňom môžeš tiež použiť trojité vystreľovací helikoptéry a robota R.O.S.-T3. Táto fantastická sada obsahuje viac ako 900 dielikov. Budova sa staveniskom, vrátane lampy a mobilným záchodom, meria viac ako 27 cm na výšku, 22 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Hasičské auto sa rebríkom meria cez 8 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Žeriav meria cez 24 cm na..

  99.99 €
 • LEGO® City Great Vehicles 60219 Stavebný nakladač
  LEGO® City Great Vehicles 60219 Stavebný nakladač

  Obsahuje minifigúrku LEGO® City cestného robotníka. Vlastnosti: Súprava ponúka nakladač sa zdvíhacím predným ramenom, výklopnou lopatou a ochrannú klietok. Medzi príslušenstvom nájdeš zbíjačku, malý model plotu a hromadu betónu. Zdvihni rameno nakladače, odstráň plot a rozbijem hromadu betónu pomocou zbíjačky. Nakloň lopatu nakladače a odsun rozbitý betón, aby si upratal ulici. Zdvihni ochrannú klietku a slez z nakladače po celodennej tvrdej práci. Nakladač..

  9.99 €
 • LEGO® City 60255 Tím kaskadérov
  LEGO® City 60255 Tím kaskadérov

  Pripojte sa k LEGO® City Tímu kaskadérov a ohromte prítomných divákov odvážnymi kúskami vo vysokej rýchlosti! Prevádzajte úžasné triky a uchvacujúca manévre na skvelé štvorkolke. Potom naštartujte motorku a rozbehnite sa plnou rýchlosťou smerom k odrazovej rampe! Držte sa pevne, až poletíte cez plamene a vznesiete sa do..

  9.57 €
 • LEGO® City 60241 Jednotka s policajným psom
  LEGO® City 60241 Jednotka s policajným psom

  Ale nie! Zlodej sa snaží vlámať do klenotníctva a ukradnúť vzácne drahokamy. Toto je práca pre jednotku s policajným psom z LEGO® City! Sadnite si za volant rýchleho policajného auta a ponáhľajte na miesto činu. Potom vypustite..

  9.57 €
 • LEGO® Classic 11007 Zelené kreatívne kostičky
  LEGO® Classic 11007 Zelené kreatívne kostičky

  Zapáli iskru detskej fantázie so sadou LEGO® Classic Zelené kreatívne kocky! Môžete postaviť hneď 3 zábavné modely: psíka, vrtuľník s rotujúcou vrtuľou a jabloň s lahodne vyzerajúcim jabĺčkom. Deti však z kociek môžu postaviť, čokoľvek len chcú –..

  5.36 €


 • TEDDIES Prevliekačka drevená Moje prvé zvieratká 12 dielov
  TEDDIES Prevliekačka drevená Moje prvé zvieratká 12 dielov

  Kvalitná drevená prevliekačka pre najmenších učí deti poznávať tradičné české zvieratká a ich mláďatká. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku, sústredenie, precvičuje zručnosť a učí deti trpezlivosti. Pri navliekaní môžu deti rozprávať príbehy o zvieratkách, učiť sa farby ale tiež si s jednotlivými dielikmi hrať. Detailné informácie: Sada obsahuje 12 drevených dielikov, drevenú ihlu, bavlnenú šnúrku a drevenú svorku. Veselé a farebné..

  13.29 €
 • TEDDIES Človeče nehnevaj sa obrázkové Moje prvé zvieratká
  TEDDIES Človeče nehnevaj sa obrázkové Moje prvé zvieratká

  Obrázková verzia hry Človeče nehnevaj sa, ktorú zvládnu aj tí najmenší. Miesto čísiel sú na hracej kocke vyobrazené motívy zvieratiek, podľa ktorých hráči postupujú po hernom pláne. Hru tak ľahko pochopí aj malé deti a vďaka veselým obrázkom sa nielen baví, ale aj učí. Hra podporuje sústredenie a logické myslenie. Detailné informácie: Balenie..

  6.63 €
 • TEDDIES Puzzle drevené Moje prvé zvieratká 48 ks
  TEDDIES Puzzle drevené Moje prvé zvieratká 48 ks

  Prvé drevené puzzle so zvieratkami. Po vyskladaní sa objaví veselý obrázok s domácim zvieratkom a jeho mláďaťom. Drevené puzzle sú určené aj tým najmenším deťom. Hračka rozvíja motoriku, priestorovú predstavivosť a učí rozoznávať farby a tvary. Produkt je vyrobený z kvalitného a nezávadného materiálu. Detailné..

  6.79 €
 • TEDDIES Tablet farma pre najmenších - Moje prvé zvieratká
  TEDDIES Tablet farma pre najmenších - Moje prvé zvieratká

  Detský dotykový tablet, s ktorým sa deti učia zábavnou formou poznávať zvuky zvieratiek a melódie. Pri dotyku jednotlivých zvieratiek zaznejú ich charakteristické zvuky. Hračka tak rozvíja predstavivosť a motorické zručnosti, rozprávanie a..

  12.79 €
 • TEDDIES Knižka pískacia - Moje prvé zvieratká
  TEDDIES Knižka pískacia - Moje prvé zvieratká

  Pískacia knižka pre najmenších s motívmi..

  3.79 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® duplo® my first 10884 moje prvé hojdacie zvieratká!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt