LEGO® DUPLO® 10917 Hasičské Autíčko

LEGO® DUPLO® 10917 Hasičské autíčko

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:5.36 €
Cena bez DPH:4.47 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® DUPLO® 10917 Hasičské autíčko 3,75 (75%) 18 x hodnotené

S týmto hasičským autíčkom si deti a rodičia užijú veľa spoločné zábavy pri stavaní a prehrávanie napínavých záchranných dobrodružstvo. Kým deti uháňajú s hasičským vozidlom do akcie, vysúvajú rebrík a pomáhajú ostatným, rozvíjajú svoje jemné motorické zručnosti. V tíme majú hasičov a hasičky, s ktorými môžu prehrávať nespočet príbehov a odviesť veľa dobrej práce!


 • LEGO® City 60260 Závod vo vzduchu
  LEGO® City 60260 Závod vo vzduchu

  Sada LEGO® City Závod vo vzduchu, v ktorej nájdete 2 lietajúci vrtuľníky, 3 minifigúrky, vrátane hrdinov z televízneho seriálu LEGO City Adventures, roztočí vrtule predstavivosti de­tí. Vlastnosti: Čo vás čaká v krabici? Sada LEGO® City Závod vo vzduchu obsahuje 2 naťahovacie vrtuľníky, kaskadérske lietadlo, 2 traťové pylóny a 3 minifigúrky, vrátane hrdinky z televízneho seriálu LEGO City a pilotov Xtremea a Vitarushe. Deti zatiahnu za lanko a vrtuľník vzlietne do akcie! ako kaskadérske lietadlo, tak vrtuľníky majú otváracie kokpity, do ktorých možno usadiť akúkoľvek z 3 minifigúrok tejto sady. Sada Závod vo vzduchu (60260) od LEGO® City predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti vo veku 5 a viac rokov a pre chlapcov a dievčatá, ktorí milujú modely vozidiel. Vyžaduje iba tie najzákladnejšie stavebné zručnosti. Kaskadérske lietadlo meria cez 8 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku a vrtuľník cez 7 cm na výšku, 18 cm na dĺžku 12 cm na šírku. Táto sada sa zaobíde bez batérií – napínavý závod poháňa detská predstavivosť. Potrebujete pomoc s naštartovaním vrtuľníkov? Naskenujte QR kód v návode na stavanie a pozrite sa na videosprievodca. Táto závodná sada s lietadlami ponúka tlačený návod na stavanie aj úžasný zážitok Instructions PLUS – interaktívny návod, ktorý pomôže deťom stať sa ozajstnými majstrami. Instructions PLUS je k dostaniu v aplikácii s LEGO® návody na stavanie. Sady od LEGO® City na motívy letisko a lietadiel ponúka prepracované budovy, parádny vozidlá a zábavné postavy podnecujúce k tvorivému hrania. Všetky stavebnice LEGO® City spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy a zároveň naša kritériá kvality, aby sme zaistili, že LEGO kocky a dieliky sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa kedykoľvek ľahko spájať a rozpojovať. LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si..

  30.62 €
 • LEGO® Classic 11002 Základná súprava kociek
  LEGO® Classic 11002 Základná súprava kociek

  Vlastnosti: Obsahuje LEGO® kocky, kolesá a oči pre stavanie klasických LEGO modelov. Obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky, ktoré ponúka neobmedzené množstvo kreatívne zábavy. Postav LEGO dinosaura, monster truck, lietadlo alebo čokoľvek, čo ťa len napadne! Ponúka 3 úrovne staviteľskej obtiažnosti pre začínajúcich staviteľov. Navštív stránky lego.cz/classic a pozri sa na zábavná videa alebo získaj ďalšie návody na stavanie, nápady a veľa inšpirácie. Daj priestor svojej kreativite sa sadami LEGO®..

  19.99 €
 • LEGO® City Fire 60214 Zásah hasičov v burgrárni
  LEGO® City Fire 60214 Zásah hasičov v burgrárni

  Obsahuje 3 LEGO® City minifigúrky: 2 hasičov a šéfkuchára z burgrárny. Vlastnosti: Ponúka hasičský voz s kabínou pre minifigúrku, 2 úložnými priestormi, rotujúce zadnou časťou a vodným delom s funkciou striekanie vody, ktoré vyjde v januári 2019, a naviac aj motorku. Obsahuje budovu burgrárny s ceduľou, posuvným obslužným okienkom a odpadkovým košom. Príslušenstvo zahŕňa požiarnické sekeru, ktorá vyjde v januári 2019, 2 prilby s otváracím hľadím, kyslíkovú bombu, odpadkový kôš, motocyklovú helmu, malý hasiaci prístroj a 5 zostaviteľných dielikov ohňa. Postav jeden alebo všetky dieliky plameňov na ceduli burger bare a kôš a bojuj s malým ohňom alebo zuřícím inferno! Otoč zadná časť hasičského vozidla a stlač mechy na vodným delom, aby si vystrelil dieliky vody a porazil plamene. Burgrárna s ceduľou meria cez 17 cm na výšku, 12 cm na šírku a 6 cm do..

  29.99 €
 • LEGO® City 60198 Nákladný vlak
  LEGO® City 60198 Nákladný vlak

  Doručte náklad včas so sadou 60198 Nákladný vlak od LEGO® City! Táto suprová LEGO City sada obsahuje motor na diaľkové ovládanie prostredníctvom technológie Bluetooth s 10 rýchlosťami, kabínu rušňovodiča, vagón s žeriavom s otočným a predĺžiteľným ramenom, prepravné vagón s 2 kontajnery, vagón na polená, a navyše obrnený voz s otváracími dverami a vysokozdvižný vozík. Táto skvelá sada LEGO sada s vláčikom obsahuje aj oválnu trať s celkom 32 dielmi koľají a výhybkou, a navyše..

  191.38 €


 • OBALL Autíčko hasičské 6 m
  OBALL Autíčko hasičské 6 m

  Ľahko uchopiteľné autíčko vyrobené špeciálne pre malé detské pršteky. Detailné informácie: Ľahko uchopiteľné..

  5.09 €
 • LEGO® DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku
  LEGO® DUPLO® Town 10932 Demolácia na stavenisku

  Vlastnosti: – Stavebnica LEGO® DUPLO® Demolácia na stavenisku (10932) umožňuje deťom spolu s rodičmi ovládať 3 úžasná stavebné vozidlá, zbúrať dom a upratať následný neporiadok. Súčasťou sady sú figúrky robotníka a robotnice na stavbe, polohovateľný žeriav, nákladiak sa sklápačkou, buldozér, malý dom a niekoľko balvanov. Rodičia a deti môžu spoločne zbúrať malý domček pomocou demolačné gule, vypratať stavenisko buldozérom a potom doviesť nové stavebné materiály v nákladiaku. Ak hľadáte skvelú hračku na motívy stavenisko pre deti od 2 rokov, táto kreatívne stavebnice prináša LEGO® DUPLO® úžasná vozidlá, figúrky robotníkov a modely prostredia, ktoré predškolákov nadchnú, zabaví a podporí vo vývoji. Žeriav meria cez 28 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – model je dosť veľký na poriadnu porciu dobrodružstvo a zároveň nie je príliš mohutný, takže je ideálny pre rúčky detí. Stavebnicu môžete spojiť s ďalšími sadami LEGO® DUPLO®. Táto sada nevyžaduje batérie. Vystačí si s predstavivosťou detí a kreatívnym hraním, ktoré nebude brať konca! Jednoduchý návod pomôže rodičom a deťom postaviť model a užiť si srandu raz-dva – takže sa malí staviteľa budú môcť okamžite pustiť do hrania a rozvíjanie zručností. – Stavebnica LEGO® DUPLO® prináša zábavná a známa prostredie a dieliky, s ktorými sa ľahko manipuluje, a odhalí tvorivé potenciál detí s pomocou stavania, učenie a otvorené hry. Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre malé rúčky ľahké kocky uchopiť, umiestniť a rozpojiť – a je to tak už od roku 1969. V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime..

  61.24 €
 • LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká
  LEGO® DUPLO® My First 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká

  Vlastnosti: Obsahuje hojdačku a 4 zostaviteľná zvieratka: opicu, tigra, slona a padnem. Súčasťou sú aj 2 kocky navyše. Užite si so svojimi ratolesťami veľa zábavy pri stavaní 3D modelov zvieratiek, rozprávajte sa o najrôznejších zástupcoch zvieracej ríše žijúcich v džungli a rozvíjajte tak ich jazykové zručnosti. Stavajte a umiestňujte zvieratká na hojdačku, kým sa neprevráti. Použite kocky navyše na zabezpečenie hojdačky a vystavte si tento farebný model pre najmenších! Kreatívna stavebnica LEGO® DUPLO® ponúka nekonečné množstvo herných možností a rozvíja v predškolských deťoch tvorivosť. Výrobky LEGO® DUPLO® sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli zábavné a vhodné pre malé detské ručičky. Táto stavebnica so zvieratkami predstavuje ideálny darček pre predškolákov. Každé zvieratko meria cez 8 cm na..

  14.99 €
 • LEGO® DUPLO® Town 10927 Stánok s pizzou
  LEGO® DUPLO® Town 10927 Stánok s pizzou

  Užite si kreatívne hranie s pizzou! Je to zábavné jedlo, ktoré všetky deti poznajú. V tomto parádnym stánku s pizzou deti čaká veľa zábavy a dobrodružstva. Stavebnica poskytuje nespočet príležitostí pre hranie príbehov a rolí: pomáhajte kuchári nalákať zákazníkov na lahodnú pizzu; noste pizzu k stolom; posaďte sa s..

  9.57 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® duplo® 10917 hasičské autíčko!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt