LEGO® DUPLO® 10915 Nákladiak S Abecedou

LEGO® DUPLO® 10915 Nákladiak s abecedou

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:30.62 €
Cena bez DPH:25.52 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® DUPLO® 10915 Nákladiak s abecedou 3,25 (65%) 25 x hodnotené

Inšpirujte deti ku stavanie, hranie a učenie sa stavebnicou LEGO® DUPLO® Nákladiak s abecedou … Stavajte! Sada ponúka 26 kociek písmen, ktoré môžete organizovať, skladať a prepravovať na nákladiaku. Hrajte si! Batoľatá si pri prevážaní kociek na nákladiaku užijú veľa kreatívnych dobrodružstvo s chlapčekom, dievčatkom a medvedíkom. Učte sa! Predškoláci sa zoznámi so všetkými písmenami abecedy a čoskoro sa naučia písať základné slová (H-R-A)!


 • LEGO® Super Mario ™ 71364 Problémy v pevnosti Whompů - rozširujúci set
  LEGO® Super Mario ™ 71364 Problémy v pevnosti Whompů - rozširujúci set

  Rozširujúci set Problémy v pevnosti Whompů (71364) deťom umožnia obohatiť štartovacie stavebnicu LEGO® Super Mario ™ Dobrodružstvo s Mariom o novej akčné dobrodružstvo a napínavé súboje – ideálne pre klania s kamarátmi. Vlastnosti: Hráči pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) postaví vlastné zamotanú úroveň s posuvnou plošinou, Whompem, Lava Bubble a akčné kockou P Switch, ktorá sa nachádza iba v tejto sade. Deti si zamilujú sledovať, ako LEGO® Mario ™ reaguje, keď narazí na protivníkov a získa hromadu mincí robením trikov po porážke Whompa a nájdenie akčné kocky P Switch. Táto kreatívna LEGO® stavebnica sa 133 dieliky skvele poslúži ako zábavný darček k narodeninám či iné príležitosti pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré vlastní štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Rozširujúci set je inšpiruje k stavaniu a prispôsobovanie vlastných jedinečných úrovní. Model v základnom rozloženie meria cez 8,5 cm na výšku, 22 cm na šírku a 16,5 cm do hĺbky. Možno ho prestavovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi stavebnicami. Táto stavebnica nevyžaduje žiadne batérie – ožije pri hraní s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom. V rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Super Mario ™ môžu deti tiež využiť digitálnu návod na stavanie a jeho skvelé interaktívne nástroje pre zobrazovanie modelu. aplikácia navyše slúži ako bezpečná platforma, kde môžu stavitelia zdieľať svoje nápady s ostatnými fanúšikmi. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na stránkach LEGO.cz/devicechec­k. Zberateľské stavebnice LEGO® Super Mario ™ privádza legendárnu postavičku do reálneho sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať a prestavovať vlastné úrovne, a tvoriť tak jedinečné výzvy pre jedného hráča alebo súťaže pre priateľov a rodinu. K rozpájanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú nadprirodzené sily Super Star! Už od roku 1958 naša kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a ľahké spájanie. LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme, aby..

  19.13 €
 • LEGO® City 60258 Tuningová dielňa
  LEGO® City 60258 Tuningová dielňa

  V tuningové dielni Tread Octanea to naozaj žije! Bláznivý kutil Harlem Hubbs pracuje na svojej raketovej motorke, Tread zvára svoje vozidlo Hot Rod a mechanik práve dorazil v odťahovom vozidla s rozbitým športovým autom. Medzitým sa nejpoctivější predajca áut v meste pripravuje vo svojom..

  107.17 €  Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® duplo® 10915 nákladiak s abecedou!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt