LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný Vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: LEGO®
Dodavateľ:LEGO®
Cena:119.99 €
Cena bez DPH:99.99 €
Dostupnosť:skladom
LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak 2,75 (55%) 27 x hodnotené

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladný vlak je vďaka jednoduchému ovládaniu a množstvu interaktívnych prvkov vhodný aj pre tých najmenších. Deti sa môžu stať rušňovodičom vláčika s motorom s technológiou Push & go - vláčik možno uviesť do chodu jemným postrčením dopredu alebo dozadu a zastaviť pridržaním alebo zdvihnutím z koľají. Pomôžte im umiestniť na koľaje 5 farebných akčných kociek, vďaka ktorým vláčik húka, rozsvecuje a zhasína svetlá, zastavuje pre doplnenie paliva, mení smer jazdy a zastavuje, kdekoľvek je libo. Sada Nákladný vlak od LEGO® DUPLO® obsahuje prístav, loďku, kaviareň, stanicu určenú na nakladanie nákladov, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky, figúrku zvieratká a veľa suprových koľají, vďaka ktorým ponúka veľa klasickej zábavy na koľajniciach. Stiahnite si doplnkovú aplikáciu a získajte tak množstvo ďalších herných možností, vrátane diaľkového ovládania a spústy zábavných aktivít pre najmenšie!


 • LEGO® City Osobný vlak
  LEGO® City Osobný vlak

  Nastúp si do 60197 Osobného vlaku od LEGO® City! Táto zábavná sada obsahuje motor na diaľkové ovládanie prostredníctvom technológie Bluetooth s 10 rýchlosťami, kabínu rušňovodiča s otváracím oknom, 2 vozy s odnímateľnou strechou, sedačkami a stoly, oválnu trať s celkom 20 diely koľají, a..

  133.90 €
 • LEGO® NINJAGO 70645 Cole – pán drakov
  LEGO® NINJAGO 70645 Cole – pán drakov

  Nauč sa triky vo vzduchu a súťaž s kamarátmi s letúnom Cole – pán drakov, ktorý má rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, dračie krídla a šnúrku. Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigúrku Colea. Zahŕňa zostaviteľnú rukoväť z LEGO® kociek, kapsulu pre minifigúrku, vrtuľu, fóliové dračie krídla, šnúrku a okrúhlu LEGO platničku 2 x 2 s logom Colea. Predveď Dračí úder, Dračiu obrátku, Dračie hniezdo, Oko draka, Strmhlavý let draka a ďalšie majstrovské pohyby. Súťaž s kamarátmi v Dračom dueli, Dračích šípkach, Lete draka, Výmene draka a Lovcovi drakov. Používaj prostredie okolo seba na vytvorenie vlastných fantastických výziev pre letún. Ďalšie triky pána drakov a inšpirujúce videá nájdeš online. S modelmi 70644 Zlatý pán drakov, 70646 Jay – pán drakov, 70647 Kai – pán drakov a 70648 Zane – pán drakov získaš ešte viac..

  14.99 €


 • LEGO® City 60198 Nákladný vlak
  LEGO® City 60198 Nákladný vlak

  Doručte náklad včas so sadou 60198 Nákladný vlak od LEGO® City! Táto suprová LEGO City sada obsahuje motor na diaľkové ovládanie prostredníctvom technológie Bluetooth s 10 rýchlosťami, kabínu rušňovodiča, vagón s žeriavom s otočným a predĺžiteľným ramenom, prepravné vagón s 2 kontajnery, vagón na polená, a navyše obrnený voz s otváracími dverami a vysokozdvižný vozík. Táto skvelá sada LEGO sada s vláčikom obsahuje aj oválnu trať s celkom 32 dielmi koľají a výhybkou, a navyše..

  191.38 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: lego® sa nachádza lego® duplo® 10875 nákladný vlak!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt