JOOLZ Geo Quadro Textil Vrchného Sedátka Carbon

JOOLZ Geo Quadro Textil vrchného sedátka Carbon

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Joolz
Dodavateľ:Joolz
Cena:219.00 €
Cena bez DPH:182.5 €
Dostupnosť:skladom
JOOLZ Geo Quadro Textil vrchného sedátka Carbon 4,75 (95%) 24 x hodnotené

Textil ku kočíku Joolz Geo v odtieni Carbon. Súčasťou balenia je len textil hlbokého dielu, textil striešky nie je súčasťou balenia!


 • JOOLZ Uni² Studio Prebaľovacia taška - Graphite
  JOOLZ Uni² Studio Prebaľovacia taška - Graphite

  Módna štýlová a praktická taška Joolz patrí medzi nevyhnutné doplnky. S touto prebaľovacou taškou budete kdekoľvek a kedykoľvek vybavení potrebnými vecami, ktoré si na každý výlet pre vás a vaše dieťatko pripravíte. Dve praktické ušká vrátane ramenného popruhu 11 priestranných priehradok pre cumlíky, vlhčené obrúsky, náhradné oblečky, dojčenské fľaše a ďalšie nutnosti Termo priehradky k uchovaniu teplého alebo..

  129.00 €
 • JOOLZ Uni² Quadro Prebaľovacia taška - Blu
  JOOLZ Uni² Quadro Prebaľovacia taška - Blu

  Módna štýlová a praktická taška Joolz patrí medzi nevyhnutné doplnky. S touto prebaľovacou taškou budete kdekoľvek a kedykoľvek vybavení potrebnými vecami, ktoré si na každý výlet pre vás a vaše dieťatko pripravíte. Dve praktické ušká vrátane ramenného popruhu Veľa praktických ukladacích vreciek Termo priehradky k uchovaniu teplého alebo..

  65.22 €
 • JOOLZ Hub Earth Nánožník a podložka na kočík – Hippo Grey 2018
  JOOLZ Hub Earth Nánožník a podložka na kočík – Hippo Grey 2018

  Nánožník + podložka na kočík Hub Joolz 2018 Ergonomický dizajn novo vyvinutého nánožníka zavinie vášho novorodenca v pohodlí. Môžete ho použiť od narodenia do 18 mesiacov. Počas prvých šiestich mesiacov môže byť matrac použitý v polohe naležato, aby bola zaistená podpora chrbta. V okamihu, keď sa váš malý človiečik môže posadiť, môže byť použitý aj v sede. Teplý letný deň? Predná časť umožňuje prívod čerstvého vzduchu pre prirodzenú kontrolu..

  99.00 €


 • JOOLZ Geo Quadro Fusak Carbon
  JOOLZ Geo Quadro Fusak Carbon

  Originálne fusak ku kočíkom Joolz Geo. Vyrába sa vo všetkých farebných radoch kočíkov Joolz Geo a tak dokonale ladí s vybranou variantom. Luxusné fusak s termoizolačnou vrstvou, ktorá zabraňuje v chladnom počasí prenikaniu chladu, vlhkosti a vetra. Nahrádza nánožník. Vlastnosti: V hornej časti fusaku tvar kapucne pre dokonalú ochranu dieťaťa pred zimou. Možnosť používania ako v hlbokej korbe, tak v športovom sedadle. Otvory pre 5ti bodové upínanie. Fusak možno bezpečne prichytiť aj do športového kočíka Joolz – vďaka tejto funkcii nebude Vaše dieťa schádzať ani v sediacej polohe. Zapínanie na magnety umožňuje; fusak možno prichytiť okolo madlá. Vrchná časť fusaku sa dá úplne otvoriť pre pohodlnú manipuláciu a udržanie fusaku v čistote. Technické parametre: Rozmery (DxŠx): 85 × 42 cm Materiál: 100%..

  125.77 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: joolz sa nachádza joolz geo quadro textil vrchného sedátka carbon!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt