COCCOLINO Obrúsky Do Sušičky 20 Ks

COCCOLINO Obrúsky do sušičky 20 ks

Viac informácií >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Coccolino
Dodavateľ:Coccolino
Cena:3.43 €
Cena bez DPH:2.86 €
Dostupnosť:skladom
COCCOLINO Obrúsky do sušičky 20 ks 4,75 (95%) 20 x hodnotené

Vonné obrúsky do sušičky. Vlastnosti: Svieža vôňa Fresh Sky Krásne prevonia bielizeň počas sušenia 20 kusov v balení Vyrobené v USA Poznáte ten pocit, keď po použití sušičky na bielizeň vyprchá z oblečenia všetka vôňa a sviežosť vašej obľúbenej aviváže? Vonné obrúsky do sušičky COCCOLINO dodajú vašej bielizni príjemnú vôňu a sviežosť kvetinových tónov podtrhnutých nádychom vôní citrusových plodov ľahko doplnených príjemnou vôňou exotických drevín. Spoločne s očarujúcou vôňou dodajú vonné obrúsky do sušičky vašej bielizni dlhotrvajúcu mäkkosť a hebkosť, naviac redukujú počet záhybov a statický náboj, ktorý na bielizni počas sušenia vzniká. Pre skutočne dlhotrvajúcu sviežosť pridávajte vonný obrúsok COCCOLINO do každého sušiaceho cyklu. Obrúsok jednoducho položte na vrch vlhkej bielizne, spustite sušičku obvyklým spôsobom a nechajte sa uniesť intenzívnou vôňou a sviežosťou.


 • COCCOLINO Orange Rush 1.8l - aviváž
  COCCOLINO Orange Rush 1.8l - aviváž

  Oranžové COCCOLINO Orange Rush prináša jemnú vôňu zrejúceho pomaranča, čím navodzuje atmosféru piesočnej pláže, modrej oblohy a osviežujúceho vzduchu. Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Technológia Encaps kapsúl zaisťuje, že sa vôňa uvoľňuje postupne, a tak sa z voňavého prádla môžete tešiť ešte dlhšie. Roztomilý medvedík COCCOLINO vám prináša úžasné kombinácie vôní, ktoré vám dokážu spríjemniť deň. Používaním aviváže navyše pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky, vaša bielizeň rýchlejšie schne a ľahšie sa žehlí. Vlastnosti: Koncentrovaná aviváž Vôňa pomaranča 72 pracích dávok Úžasná dlhotrvajúca vôňa Mäkkosť a nadýchanosť bielizne Jednoduchšie žehlenie Bezpečnostné varovanie: Nekonzumujte. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc Uchovávajte mimo dosahu detí Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou Zloženie: 5–15%: katiónové povrchovo aktívne látky <5%: parfum, butylphenyl methylpropional, coumarin, hexyl cinnamal, benzisothiazolinone O značke: Unilever, holandsko-britská spoločnosť založená v roku 1930, je dnes jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov spotrebného tovaru na svete. Unilever ponúka vo viac ako 190 krajinách viac ako 400 značiek potravín, výrobkov pre starostlivosť o domácnosť a výrobkov pre osobnú starostlivosť. Unilever každý deň pracuje na vytvorení lepšej budúcnosti. Pomáha ľuďom cítiť sa dobre, vyzerať dobre a získavať viac zo života so svojimi značkami ako napríklad Flora, Magnum, Dove, Axe, Rexona, Cif či Domestos. Unilever je zaviazaný..

  3.30 €
 • COCCOLINO Jarná vôňa vonné vrecká do šatníka 3 ks – modré
  COCCOLINO Jarná vôňa vonné vrecká do šatníka 3 ks – modré

  Nie je nič príjemnejšie, ako pocit čerstvo vypraného prádla. Uskladnením v skrini však oblečenie môže strácať svoju sviežosť. COCCOLINO vonné sáčky obsahujú guľôčky, ktoré uvoľňujú..

  2.40 €
 • COCCOLINO Creations Tuberose 1.45l - aviváž
  COCCOLINO Creations Tuberose 1.45l - aviváž

  Nechajte sa rozmaznávať jemnou kombináciou vôňou kvetov tuberózy a vanilky. COCCOLINO Creations je kolekcia dlhotrvajúcich vôní, ktoré sú kombináciou ovocných a kvetinových vôní, vytvorených expertmi na parfumy. Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Technológia Encaps kapsúl zaisťuje, že sa vôňa uvoľňuje postupne, a tak sa z voňavého prádla môžete tešiť ešte dlhšie. Roztomilý medvedík COCCOLINO vám prináša úžasné kombinácie vôní, ktoré vám dokážu spríjemniť deň. Používaním aviváže navyše pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky, vaša bielizeň rýchlejšie schne a ľahšie sa žehlí. Vlastnosti: Aviváž Vôňa tuberózy a vanilky 58 pracích dávok Luxusná, dlhotrvajúca vôňa stvorená expertmi na parfumy Mäkkosť a nadýchanosť bielizne Jednoduchšie žehlenie Bezpečnostné varovanie: Nekonzumujte. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc Uchovávajte mimo dosahu detí Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Zloženie: 5–15%: katiónové povrchovo aktívne látky <5%: parfum, alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, coumarin, limonene, linalool, benzisothiazolinone O značke: Unilever, holandsko-britská spoločnosť založená v roku 1930, je dnes jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov spotrebného tovaru na svete. Unilever ponúka vo viac ako 190 krajinách viac ako 400 značiek potravín, výrobkov pre starostlivosť o domácnosť a výrobkov pre osobnú starostlivosť. Unilever každý deň pracuje na vytvorení lepšej budúcnosti. Pomáha ľuďom cítiť sa dobre, vyzerať dobre a získavať viac zo života so svojimi značkami ako napríklad Flora, Magnum, Dove, Axe, Rexona, Cif či Domestos. Unilever je zaviazaný..

  4.57 €
 • COCCOLINO Creations Passion Flower 1.45l - aviváž
  COCCOLINO Creations Passion Flower 1.45l - aviváž

  Aviváž COCCOLINO Passion Flower & Bergamot prevonia vašu bielizeň sviežou vôňou citrusov a mučenky. COCCOLINO Creations je kolekcia dlhotrvajúcich vôní, ktoré sú kombináciou ovocných a kvetinových vôní, vytvorených expertmi na parfumy. Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Technológia Encaps kapsúl zaisťuje, že sa vôňa uvoľňuje postupne, a tak sa z voňavého prádla môžete tešiť ešte dlhšie. Roztomilý medvedík COCCOLINO vám prináša úžasné kombinácie vôní, ktoré vám dokážu spríjemniť deň. Používaním aviváže navyše pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky, vaša bielizeň rýchlejšie schne a ľahšie sa žehlí. Vlastnosti: Koncentrovaná aviváž Vôňa citrusov a mučenky 58 pracích dávok Luxusná, dlhotrvajúca vôňa stvorená expertmi na parfumy Mäkkosť a nadýchanosť bielizne Jednoduchšie žehlenie Bezpečnostné varovanie: Nekonzumujte. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc Uchovávajte mimo dosahu detí Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne oči vypláchnite vodou Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3 (2H) -on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Zloženie: 5–15%: katiónové povrchovo aktívne látky <5%: parfum, limonene, benzisothiazoline O značke: Unilever, holandsko-britská spoločnosť založená v roku 1930, je dnes jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov spotrebného tovaru na svete. Unilever ponúka vo viac ako 190 krajinách viac ako 400 značiek potravín, výrobkov pre starostlivosť o domácnosť a výrobkov pre osobnú starostlivosť. Unilever každý deň pracuje na vytvorení lepšej budúcnosti. Pomáha ľuďom cítiť sa dobre, vyzerať dobre a získavať viac zo života so svojimi značkami ako napríklad Flora, Magnum, Dove, Axe, Rexona, Cif či Domestos. Unilever je zaviazaný..

  4.57 €
 • COCCOLINO Aviváž Tiare flower Strawberries 29 l 116 dávok
  COCCOLINO Aviváž Tiare flower Strawberries 29 l 116 dávok

  Koncentrovaný avivážny prípravok COCCOLINO Creations Tiare Flower & Strawberries patrí do kolekcie Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy. Medvedík COCCOLINO vám tentoraz prináša aviváž s vyváženou, bohatú a intenzívnou vôňou, ktorá skvele kombinuje kvetinové a ovocné tóny. Vôňa aviváže COCCOLINO kombinuje jahody, čerešne a ananás s vôňou fialky. Vaša bielizeň bude nielen mäkké, hebké a nadýchané, ale vďaka špeciálnym parfémovaným mikrokapslím vás bude tiež dlho tešiť sviežou vôňou. Aviváž vám tiež pomôže dlhšie udržať kvalitu..

  6.90 €
 • COCCOLINO Aviváž White Flowers 29 l 116 dávok
  COCCOLINO Aviváž White Flowers 29 l 116 dávok

  Koncentrovaný avivážny prípravok COCCOLINO White Flowers pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov jemný chvůní. Medvedík COCCOLINO vám tentoraz prináša aviváž, vhodnú ai pre ľudí s citlivou pokožkou. Vôňa aviváže COCCOLINO kombinuje santalové drevo, biele kvety a jablko. Vaša bielizeň bude nielen mäkké, hebké a nadýchané. Aviváž vám tiež pomôže dlhšie udržať kvalitu..

  6.90 €


 • NIVEA Obrúsky na intímnu hygienu Natural 20 ks - vlhčené obrúsky
  NIVEA Obrúsky na intímnu hygienu Natural 20 ks - vlhčené obrúsky

  Ukľudňujúca starostlivosť o intímne partie. Utierky pre intímnu hygienu NIVEA Intimo NATURAL obsahujú výťažky z harmančeku a kyselinu mliečnu, která je prirodzenou súčasťou ženského intímných partií a nevyhnutná k udržaniu ich zdravej, prirodzene kyselej úrovne pH, ktorá je nižšia ako u ostatných častí tela. AKO FUNGUJE Vďaka svojmu jemnému zloženiu dodávajú príjemný pocit čistotý, sviežosti a zdravia. Pre okamžité použitie. Neobsahuje alkohol, mydlo ani farbivá. Úroveň pH 4,6 odpovedá kyselému prostrediu intímných partií...

  2.49 €
 • COCCOLINO Deluxe Divine Petals 870 ml – aviváž
  COCCOLINO Deluxe Divine Petals 870 ml – aviváž

  Medvedík COCCOLINO vám prináša novú Perfume Deluxe kolekciu. Tento rad bol vytvorený v spolupráci s expertmi na parfumy podľa najnovších trendov. Nové super koncentrované aviváže vás prekvapia luxusnými vôňami. COCCOLINO Divine Petals si obľúbite vďaka odvážnej kombinácii vanilky, cédrového dreva, orchideí a bergamotu. Používaním ošetrovacích prípravkov COCCOLINO Perfume Deluxe doprajete vášmu oblečeniu prémiovú starostlivosť a napomôžete udržaniu kvality látky. Vaše oblečenie bude jemné, mäkké a bude sa ľahšie žehliť. Nechajte sa očariť sviežou a príjemnou vôňou, ktorá vydrží prekvapivo dlho. Vlastnosti: Prémiová, super koncentrovaná aviváž Luxusná, dlhotrvajúca vôňa vytvorená odborníkmi na parfumy Kombinácia sviežich tónov, vanilky, cédrového dreva, orchideí a bergamotu Používaním aviváže napomáhate..

  6.48 €
 • COCCOLINO Economy pack 4
  COCCOLINO Economy pack 4

  Výhodné balenie COCCOLINO Economy pack 4 obsahuje: COCCOLINO Creations Tiare Flower 1,45 l (58 praní) – aviváž COCCOLINO Jarná vôňa vonné vrecká do šatníka 3 ks – modré..

  12.50 €

Doporučujeme . V tejto kategórii: coccolino sa nachádza coccolino obrúsky do sušičky 20 ks!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt