Zasúvací sušiak na bielizeň

Zasúvací sušiak na bielizeň

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kúpeľňa
Dodavateľ:Orion
Cena:8.99 €
Cena bez DPH:7.49 €
Dostupnosť:skladom
Zasúvací sušiak na bielizeň 3,75 (75%) 23 x hodnotené

Zasúvací sušiak ocenia najmä majitelia menších bytov. Sušiak so 6-timi šnúrami využijete v kúpeľni, na balkóne alebo na terase. Sušiak pripevníte k stene, na protiľahlej stene úchyty a podľa potreby šnúry buď vytiahnete alebo ich vrátite späť a nezaberajú Vám miesto. Maximálna záťaž 5 kg.Rozmery: 37x 6 x 6,5 cm, max. dĺžka šňúr 3,66m - celkom 21,96 m. Rozstup otvorov pre montáž je cca 32,5 cm.


 • Gimi Zvinovací sušiak na bielizeň Rotor 4
  Gimi Zvinovací sušiak na bielizeň Rotor 4

  Plastový sušiak so 4 šnúrami na sušenie bielizne, vhodný do kúpeľňových priestorov aj na steny balkónov. Skladá sa zo základne, z ktorej sa odvíjajú šnúry a držiaku, ktorý sa umiestni na protiľahlú stenu. Použitý plastový materiál umožňuje ľahkú manipuláciu aj údržbu..

  9.99 €
 • Vileda Sušiak na bielizeň vysúvací Genius 70 cm
  Vileda Sušiak na bielizeň vysúvací Genius 70 cm

  Praktický sušiak s možnosťou využitia nielen v kúpeľni, ale aj na balkóne. Pri použití sa vysúva na potrebnú šírku. Pokiaľ ho nepoužívate, je možné ho zasunúť a nijako neprekáža v miestnosti. Obrazový návod na obale výrobku je podkladom pre rýchlu montáž. Výrobok je dodávaný vrátane kompletného montážneho príslušenstva.Technické..

  21.79 €
 • Leifheit PEGASUS 120 Compact sušiak na bielizeň 81720
  Leifheit PEGASUS 120 Compact sušiak na bielizeň 81720

  Sušiak na bielizeň je nevyhnutnou pomôckou každej domácnosti. Tento sušiak sa ľahko zmestí do akejkoľvek štandardnej vane, pretože jeho šírka je iba 43 cm. Je vybavený výklopnými bočnicami, na ktoré bez problémov zavesíte dlhé kusy bielizne. Materiál, z ktorého je sušiak vyrobený, zaručene odoláva korózii a dokonale sa vyrovnáva s nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Zaoblené nohy sušiaku sú zárukou stability a navyše chránia materiál vane.Technické parametre: výška sušiaku: 76 cm výška výklopných ramien: 93 cm rozpätie s..

  26.99 €Doporučujeme sušiaky na bielizeň. V tejto kategórii: nábytok | kúpeľňa | pranie a žehlenie sa nachádza zasúvací sušiak na bielizeň!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt