ZÁHRADNÝ SUŠIAK TORO 4 RAMENÁ 50M

ZÁHRADNÝ SUŠIAK TORO 4 RAMENÁ 50M

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kúpeľňa
Dodavateľ:Toro
Cena:24.99 €
Cena bez DPH:20.83 €
Dostupnosť:skladom
ZÁHRADNÝ SUŠIAK TORO 4 RAMENÁ 50M 4,75 (95%) 25 x hodnotené

Vonkajší záhradný sušiak je veľkým pomocníkom pre jarné a letné sušenie bielizne v záhrade domu alebo chatky. Veľmi jednoduchý systém uchytenia umožňuje kedykoľvek zmeniť jeho umiestnenie alebo ho zložiť pred zimným obdobím. Rozpätie sušiaka zaisťuje kvalitná poistka proti zloženiu.Vlastnosti: dĺžka šnúr je 50 m, na sušiaku možno naraz sušiť až 6 práčok bielizne šnúry sú vyrobené z vysoko kvalitného PVC lanka, ktoré možno ľahko očistiť handričkou rozmery 190 x 185 x 190 cm


 • Sušiak na bielizeň VILEDA MIXER 3 157243
  Sušiak na bielizeň VILEDA MIXER 3 157243

  Flexibilný troj-úrovňový oceľový sušiak na bielizeň so sušiacou plochou až z 3 práčok. Vďaka nezávislým roštom, ktoré môžu byť použité ako úplne otvorené - pre sušenie dlhých odevov a jemnej bielizne - alebo polozložené a prisunuté napr. pri stene alebo radiátore, ak máte malé množstvo bielizne a potrebujete ušetriť miesto. Otočné kolieska umožňujú jednoduché premiestňovanie. Keď sa nepoužíva, dá sa ľahko kompaktne zložiť a skladovať.Vlastnosti a parametre: rozmer rozložený (š x h x v): 71 x 71 x 132 cm rozmer zložený (š x h x v): 71 x 5 x 132 cm sušiaca plocha: 30 metrov v malom priestore zmestí sa i do sprchovacieho kúta flexibilné použitie vďaka špeciálnemu kĺbu 2 háčky pre vešiaky pri sušení bielizne sa smie používať..

  26.19 €
 • Gimi Zvinovací sušiak na bielizeň Rotor 6
  Gimi Zvinovací sušiak na bielizeň Rotor 6

  Plastový sušiak so 6 šnúrami a aretáciou, ktorá umožňuje umiestnenie na ľubovoľnú vzdialenosť k protiľahlej stene podľa konkrétnej potreby užívateľa. Vhodný do kúpeľňových priestorov aj na steny balkónov. Sušiak sa vyznačuje moderným a praktickým prevedením.Technické parametre: doporučené max. zaťaženie jednej..

  13.29 €


 • Kela Nerezový držiak na uteráky Lucido, 3 ramená
  Kela Nerezový držiak na uteráky Lucido, 3 ramená

  Vysoko kvalitný nehrdzavejúci držiak na uteráky zo série Lucido poskytne dostatok miesta pre uteráky celej vašej rodiny. Vďaka trom otočným ľubovoľne nastaviteľným ramenám s dĺžkou 32 cm a vysoko stabilnému prevedenieusa stane nepostrádateľným pomocníkom do vašej kúpeľne. Prvotriedna nehrdzavejúca oceľ s lesklým povrchom dodáva stojanu dizajnový vzhľad vhodný nielen do moderného interiéru.Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac než storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom..

  175.99 €

Doporučujeme sušiaky na bielizeň. V tejto kategórii: nábytok | kúpeľňa | pranie a žehlenie sa nachádza zÁhradnÝ suŠiak toro 4 ramenÁ 50m!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt