Wendre vankúš Blumen, 70 x 90 cm

Wendre vankúš Blumen, 70 x 90 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytový textil
Dodavateľ:4HOME
Cena:11.49 €
Cena bez DPH:9.58 €
Dostupnosť:skladom
Wendre vankúš Blumen, 70 x 90 cm 4,25 (85%) 20 x hodnotené

Úžasne mäkký vankúš s kvetinovou potlačou pre pohodlný spánok celý rok. Vrchný materiál z mikrovlákna je veľmi jemný a príjemný na dotyk. Výplň tvoria 100% guľôčky z recyklovaného vlákna HCS (polyesterové vlákno s prímesou silikónu, vrúbkované, elastické, recyklované), vankúš je tým pádom ľahký a vzdušný. Vďaka svojim antialergickým vlastnostiam je veľmi vhodný pre alergikov, minimalizuje rozvoj roztočov. Vankúš možno prať v práčke. Dodávateľ odporúča ten vankúš ako variantu pre "leňochov". Vďaka kvetinovému vzoru nemusíte vankúš povliekať. A jednoduchá údržba vám tiež ušetrí veľa času. Vyrobené v Európskej únii, výrobok je opatrený certifikátom Öko-Tex Standard 100.
 • Wendre prikrývka Blumen, 140 x 200 cm
  Wendre prikrývka Blumen, 140 x 200 cm

  Úžasne mäkká prikrývka s kvetinovou potlačou vám prinesie pohodlný spánok celý rok. Vrchný materiál z mikrovlákna je veľmi jemný a príjemný na dotyk. Výplň tvorí 100% recyklované vlákno HCS (polyesterové vlákno s prímesou silikónu, vrúbkované, elastické, recyklované), prikrývka je tým pádom ľahká a vzdušná. Vďaka svojim antialergickým vlastnostiam je veľmi vhodná pre alergikov, minimalizuje rozvoj roztočov. Prikrývku možno prať v práčke. Dodávateľ odporúča túto prikrývku ako variantu pre "leňochov". Vďaka kvetinovému vzoru nemusíte prikrývku povliekať. A jednoduchá údržba vám..

  17.99 €
 • Wendre vankúš Antibacterial, 70 x 90 cm
  Wendre vankúš Antibacterial, 70 x 90 cm

  Vankúš so špeciálne vyvinutným vláknom Antibact vám prinesie pohodlný spánok celý rok. Vrchný antibakteriálny materiál je mäkký a príjemný na dotyk. Výplň tvorí 100% Antibact, 100% guľôčky z vlákien HCS (polyesterové vlákno s prímesou silikónu, vrúbkované, elastické, recyklované), vankúš je tým pádom ľahký, vzdušný a veľmi vhodný pre alergikov. Vlákna Antibact majú výrazný antibakteriálny efekt, zabraňujú rastu a šíreniu roztočov. Vankúš..

  11.99 €
 • Wendre Dekoratívny vankúš Farger, 30 x 60 cm
  Wendre Dekoratívny vankúš Farger, 30 x 60 cm

  Dekoratívny vankúš pre zútulnenie vášho domova, ktorý sa stane ako krásnym doplnkom, tak i skvelým spoločníkom pre leňošenie. Vankúš je vyrobený v Európskej únii, opatrený..

  4.99 €

Doporučujeme vankúše. V tejto kategórii: nábytok | bytový textil | bytový textil do spálne sa nachádza wendre vankúš blumen, 70 x 90 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt