Wendre vankúš Älvsbyn, 70 x 90 cm

Wendre vankúš Älvsbyn, 70 x 90 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytový textil
Dodavateľ:4HOME
Cena:9.99 €
Cena bez DPH:8.33 €
Dostupnosť:skladom
Wendre vankúš Älvsbyn, 70 x 90 cm 5 (100%) 20 x hodnotené

Nadýchaný letný vankúš pre ničím nerušený spánok. Vrchný materiál z mikrovlákna je veľmi jemný a príjemný na dotyk. Výplň tvoria 100% recyklované guľôčky HCS (polyesterové vlákno s prímesou silikónu, vrúbkované, elastické, recyklované), vankúš je tým pádom ľahký a vzdušný. Vďaka svojim antialergickým vlastnostiam je veľmi vhodný pre alergikov, výborne odvádza vlhkosť. Vankúš možno prať v práčke. Vyrobené v Európskej únii, výrobok je opatrený certifikátom Öko-Tex Standard 100.
 • Wendre prikrývka Älvsbyn, 140 x 200 cm
  Wendre prikrývka Älvsbyn, 140 x 200 cm

  Nadýchaná letná prikrývka pre ničím nerušený spánok. Vrchný materiál z mikrovlákna je veľmi jemný a príjemný na dotyk. Výplň tvorí 100% recyklované vlákno HCS (polyesterové vlákno s prímesou silikónu, vrúbkované, elastické, recyklované), prešívaná prikrývka je tým pádom ľahká a vzdušná. Vďaka svojim antialergickým vlastnostiam je veľmi vhodná pre alergikov, výborne odvádza vlhkosť. Prikrývku možno prať v práčke. Veľmi komfortná letná prikrývka sa veľmi obľúbenou medzi chalupármi a chatámri. Pre tých, ktorí nezaspia v spacáku je skvelou voľbou, stačí..

  11.99 €
 • Wendre vankúš Blumen, 70 x 90 cm
  Wendre vankúš Blumen, 70 x 90 cm

  Úžasne mäkký vankúš s kvetinovou potlačou pre pohodlný spánok celý rok. Vrchný materiál z mikrovlákna je veľmi jemný a príjemný na dotyk. Výplň tvoria 100% guľôčky z recyklovaného vlákna HCS (polyesterové vlákno s prímesou silikónu, vrúbkované, elastické, recyklované), vankúš je tým pádom ľahký a vzdušný. Vďaka svojim antialergickým vlastnostiam je veľmi vhodný pre alergikov, minimalizuje rozvoj roztočov. Vankúš možno prať v práčke. Dodávateľ odporúča ten vankúš ako variantu pre "leňochov". Vďaka kvetinovému vzoru nemusíte vankúš povliekať. A jednoduchá údržba vám..

  11.49 €
 • Wendre Dekoratívny vankúš KUKKA, 30 x 60 cm
  Wendre Dekoratívny vankúš KUKKA, 30 x 60 cm

  Dekoratívny vankúš pre zútulnenie vášho bytu, ktorý sa stane ako krásnym doplnkom, tak i skvelým spoločníkom pre leňošenie. Vankúš je vyrobený v Európskej únii, opatrený..

  4.99 €
 • Wendre Dekoratívny vankúš Billow, 30 x 60 cm
  Wendre Dekoratívny vankúš Billow, 30 x 60 cm

  Dekoratívny vankúš pre zútulnenie vášho domova, ktorý sa stane nielen krásnym doplnkom ale aj skvelým spoločníkom..

  3.49 €
 • Wendre Dekoratívny vankúš Farger, 30 x 60 cm
  Wendre Dekoratívny vankúš Farger, 30 x 60 cm

  Dekoratívny vankúš pre zútulnenie vášho domova, ktorý sa stane ako krásnym doplnkom, tak i skvelým spoločníkom pre leňošenie. Vankúš je vyrobený v Európskej únii, opatrený..

  4.99 €

Doporučujeme vankúše. V tejto kategórii: nábytok | bytový textil | bytový textil do spálne sa nachádza wendre vankúš Älvsbyn, 70 x 90 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt