TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka

TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:79.99 €
Cena bez DPH:66.66 €
Dostupnosť:skladom
TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka 3 (60%) 20 x hodnotené

Nutrio BP Electric je skvelým doplnkom starostlivosti o dieťa, ktorý zaistí komfort vám i vášmu bábätku. Elektrická odsávačka mlieka vám pomôže vyriešiť aktuálny nedostatok alebo naopak prebytok mlieka. Zachráni vás vo chvíľach, keď zrovna nemôžete dojčiť prirodzenou cestou.Odsávačku tvorí len niekoľko častí, zložíte ju veľmi ľahko, je ľahká a bez problému sa vám vojde napríklad do prebaľovacej tašky. Môžete ju so sebou zobrať kamkoľvek.Parametrebatéria: 850 mAhvýdrž batérie: 100 minprevádzková teplota: 5 °C - 40 °Crozmery základne odsávačky: 10,5 x 10,5 x 4,5 cmObsah balenia: ovládacia jednotka/motor USB kábel/adaptér hadička odsávačka ochranná krytka na prísavku stimulačný silikónový nadstavec cumlík ochranný kryt fľaše manuál


 • TESCOMA Cumlík PAPU PAPI, 2 ks, S
  TESCOMA Cumlík PAPU PAPI, 2 ks, S

  Špičkový antikolikový cumlík vynikajúci pre kŕmenie detí z fliaš PAPU PAPI. Cumlík S je vhodný pre kŕmenie detí od prvých dní po narodení.Antikolikové cumlíky PAPU PAPI, vyrobené z prvotriedneho silikónu, sú vhodné pre fľaše PAPU PAPI 150 aj 250 ml.Čistenie: možno sterilizovať. Záruka: 3 roky.V ponuke nájdete aj ďalšie cumlíky: cumlík M pre deti od prvého mesiaca po..

  5.99 €
 • NUK First Choice Fľaša Sports Cup 450 ml, modrá
  NUK First Choice Fľaša Sports Cup 450 ml, modrá

  Hovoria, šantia, stoja na vlastných nohách a pijú bez vašej pomoci. Zmien, ktorými si vaši najmenší prešli v prvých troch rokoch života, je nespočet. Niet preto divu, že sa musia meniť aj ich fľaštičky. Aby mohli vaše deti zaháňať smäd aj počas ich športovania, boli fľaštičky NUK vybavené nekvapkajúcim push-pull náustkom, s ktorým bude hračka fľaštičku používať.Vlastnosti a parametre: ideálne pre deti od 3 rokov s nekvapkajúcim push-pull (záťahovým-zatlačovacím) náustkom 36 m+ súčasťou je praktické viečko, ktoré udržuje náustok hygienické a klip, pomocou ktorého môžete fľaštičku pripnúť k batohu či za pásik (pre väčšie deti) extra ľahká a..

  10.39 €
 • TESCOMA fľaša PAPU PAPI 250 ml, modrá
  TESCOMA fľaša PAPU PAPI 250 ml, modrá

  Špičková detská fľaša s prvotriednym antikolikovým silikónovým cumlíkom.Fľaša je úplne unikátna, vyrobená technológiou NanoCare ™, zo špičkového plastového materiálu vhodného pre použitie v zdravotníctve. Vďaka použitej technológii je fľaša PAPU PAPI: antibakteriálna, nezafarbuje sa, nevstrebáva pachy a a je ekologická. Detská fľaša 250 ml je dodávaná s cumlíkom M pro deti od prvého mesiaca veku. Detská fľaša PAPU PAPI je vhodná pre použitie so samostatne dodávanými antikolikovým cumlíkmi PAPU PAPI všetkých veľkostí. Výhody a špecifikácie: opatrená presnou odmerkou dostatočne veľké komfortné úchyty, ktoré možno z fľaše ľahko odobrať možno ju sterilizovať a používať na ohrievanie v..

  12.90 €
 • NUK NEW CLASSIC Sklenená fľaša LOVE, 240 ml
  NUK NEW CLASSIC Sklenená fľaša LOVE, 240 ml

  NUK New Classic je prvá generácia úzkych fliaš, ktoré kombinujú tvar klasickej úzkej fľaše s praktickým širokým hrdlom fliaš radu First Choice +. Vývoj dojčatá začína v ústach, kde má najviac svalov a nervov. Aby vášmu bábätku svet hneď zachutil, sú cumlíky NUK prispôsobené tvaru jeho čeľuste a tiež pomáhajú predchádzať prehĺtaniu vzduchu a s tým spojeným kolikám. Dodávame vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu.Vlastnosti a parametre: cumlík veľkosť 1 - ideálne pre deti do 6 mesiacov stredne veľký otvor (M) určený pre mlieko NUK Anti-Kolik Air System 0-6 mesiacov fľaštičky sú plne..

  6.99 €
 • TESCOMA fľaša PAPU PAPI 150 ml, ružová
  TESCOMA fľaša PAPU PAPI 150 ml, ružová

  Špičková detská fľaša s prvotriednym antikolikovým silikónovým cumlíkom.Fľaša je úplne unikátna, vyrobená technológiou NanoCare ™, zo špičkového plastového materiálu vhodného pre použitie v zdravotníctve. Vďaka použitej technológii je fľaša PAPU PAPI: antibakteriálna, nezafarbuje sa, nevstrebáva pachy a a je ekologická. Detská fľaša 150 ml je dodávaná s cumlíkom S pre deti od prvých dní po narodení.Detská fľaša PAPU PAPI je vhodná pre použitie so samostatne dodávanými antikolikovým cumlíkmi PAPU PAPI všetkých veľkostí.Výhody a špecifikácie: opatrená presnou odmerkou dostatočne veľké komfortné úchyty, ktoré možno z fľaše ľahko odobrať možno ju sterilizovať a používať na ohrievanie v..

  11.60 €


 • TrueLife Nutrio BP Manual - ruční odsávačka
  TrueLife Nutrio BP Manual - ruční odsávačka

  Ak chcete pre seba i svoje dieťa vždy len to najlepšie, ale okolnosti vám zrovna neželajú, Nutrio BP Manual je pre vás tou správnou voľbou. Pomôže vám vyriešiť aktuálny nedostatok alebo prebytok materského mlieka a zachráni vás vo chvíľach, keď zrovna nemôžete dojčiť prirodzenou cestou.Vďaka odsávačke si môžete mlieko pripraviť na neskôr, napríklad keď dieťa práve spinká. V chladničke vám vydrží až 48 hodín. Odsávačku môžete so sebou vziať aj na cesty, nezaberie vám skoro žiadne miesto, ľahko sa skladá a čistí.Obsah balenia: 1x odsávačka 1x..

  27.99 €
 • Lauben Electric Kettle EK17BG
  Lauben Electric Kettle EK17BG

  Lauben EK17BG je dizajnová rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou teplotou ohrevu vody a Keep Warm funkciou. Možnosť nastavenia teploty vody v kuchyni určite oceníte. Potrebujete zaliať zelený čaj? Už nikdy nemusíte čakať, až voda vychladne, stačí si zvoliť preferovanú teplotu. Možno voľby z prednastavených teplôt v rozmedzí 50 - 100 ° C na prehľadnom LCD displeji umiestnenom na držadle.Výhodou Lauben Electric Kettle je aj vyberateľný umývateľný filter, teda nižšie riziko vzniku vodného kameňa. Kanvica sa veľmi ľahko čistí a udržiava. Vďaka integrovanému priestoru pre kábel vám nebude na kuchynskej linke prekážať.Parametre: napájanie: 220 ~ 240 V, 50/60 Hz 5 úrovní nastavenia teploty funkcia Keep Warm LED podsvietenie..

  32.99 €
 • Vonný difuzér Aromart Luxury Electric Green Violet, 80 ml
  Vonný difuzér Aromart Luxury Electric Green Violet, 80 ml

  Difuzér v luxusnom dizajne sa stane praktickým doplnkom vášho interiéru. V sade nájdete aj 6..

  6.99 €
 • TRUELIFE AquaFloss Station Periodontal Jet náhradné trysky 4 ks
  TRUELIFE AquaFloss Station Periodontal Jet náhradné trysky 4 ks

  Dbajte na správnu zubnú hygienu nielen doma, ale aj na cestách. Náhradná..

  4.99 €

Doporučujeme odsávačky, pomôcky pre dojčenie. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza truelife nutrio bp electric - elektrická odsávačka!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt