Trénovacia fľaša - BFB 6110 FĽAŠA S UŠKOM 12M BAYBY

Trénovacia fľaša - BFB 6110 FĽAŠA S UŠKOM 12M BAYBY

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:Bayby
Cena:6.99 €
Cena bez DPH:5.83 €
Dostupnosť:skladom
Trénovacia fľaša - BFB 6110 FĽAŠA S UŠKOM 12M BAYBY 4,75 (95%) 17 x hodnotené

Myslite aj na vašich najmenších. So šikovnou fľašou nebudete plakať nad rozliatym mliekom. Netečúca trénovacia fľaša s úchytmi pre hladký prechod od dojčenia alebo kŕmenia z fľaše k nezávislému a samostatnému pitiu dieťaťa je tým pravým orechovým.Fľaša je vybavená pohodlným mäkkým silikónovým netečúcim pítkom/náustkom a ergonomicky tvarovanými protišmykovými držiakmi.


 • TESCOMA Cumlík PAPU PAPI, 2 ks, S
  TESCOMA Cumlík PAPU PAPI, 2 ks, S

  Špičkový antikolikový cumlík vynikajúci pre kŕmenie detí z fliaš PAPU PAPI. Cumlík S je vhodný pre kŕmenie detí od prvých dní po narodení.Antikolikové cumlíky PAPU PAPI, vyrobené z prvotriedneho silikónu, sú vhodné pre fľaše PAPU PAPI 150 aj 250 ml.Čistenie: možno sterilizovať. Záruka: 3 roky.V ponuke nájdete aj ďalšie cumlíky: cumlík M pre deti od prvého mesiaca po..

  5.99 €
 • NUK First Choice Fľaša Sports Cup 450 ml, modrá
  NUK First Choice Fľaša Sports Cup 450 ml, modrá

  Hovoria, šantia, stoja na vlastných nohách a pijú bez vašej pomoci. Zmien, ktorými si vaši najmenší prešli v prvých troch rokoch života, je nespočet. Niet preto divu, že sa musia meniť aj ich fľaštičky. Aby mohli vaše deti zaháňať smäd aj počas ich športovania, boli fľaštičky NUK vybavené nekvapkajúcim push-pull náustkom, s ktorým bude hračka fľaštičku používať.Vlastnosti a parametre: ideálne pre deti od 3 rokov s nekvapkajúcim push-pull (záťahovým-zatlačovacím) náustkom 36 m+ súčasťou je praktické viečko, ktoré udržuje náustok hygienické a klip, pomocou ktorého môžete fľaštičku pripnúť k batohu či za pásik (pre väčšie deti) extra ľahká a..

  10.39 €
 • TESCOMA fľaša PAPU PAPI 250 ml, modrá
  TESCOMA fľaša PAPU PAPI 250 ml, modrá

  Špičková detská fľaša s prvotriednym antikolikovým silikónovým cumlíkom.Fľaša je úplne unikátna, vyrobená technológiou NanoCare ™, zo špičkového plastového materiálu vhodného pre použitie v zdravotníctve. Vďaka použitej technológii je fľaša PAPU PAPI: antibakteriálna, nezafarbuje sa, nevstrebáva pachy a a je ekologická. Detská fľaša 250 ml je dodávaná s cumlíkom M pro deti od prvého mesiaca veku. Detská fľaša PAPU PAPI je vhodná pre použitie so samostatne dodávanými antikolikovým cumlíkmi PAPU PAPI všetkých veľkostí. Výhody a špecifikácie: opatrená presnou odmerkou dostatočne veľké komfortné úchyty, ktoré možno z fľaše ľahko odobrať možno ju sterilizovať a používať na ohrievanie v..

  12.90 €
 • NUK NEW CLASSIC Sklenená fľaša LOVE, 240 ml
  NUK NEW CLASSIC Sklenená fľaša LOVE, 240 ml

  NUK New Classic je prvá generácia úzkych fliaš, ktoré kombinujú tvar klasickej úzkej fľaše s praktickým širokým hrdlom fliaš radu First Choice +. Vývoj dojčatá začína v ústach, kde má najviac svalov a nervov. Aby vášmu bábätku svet hneď zachutil, sú cumlíky NUK prispôsobené tvaru jeho čeľuste a tiež pomáhajú predchádzať prehĺtaniu vzduchu a s tým spojeným kolikám. Dodávame vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu.Vlastnosti a parametre: cumlík veľkosť 1 - ideálne pre deti do 6 mesiacov stredne veľký otvor (M) určený pre mlieko NUK Anti-Kolik Air System 0-6 mesiacov fľaštičky sú plne..

  6.99 €
 • TESCOMA fľaša PAPU PAPI 150 ml, ružová
  TESCOMA fľaša PAPU PAPI 150 ml, ružová

  Špičková detská fľaša s prvotriednym antikolikovým silikónovým cumlíkom.Fľaša je úplne unikátna, vyrobená technológiou NanoCare ™, zo špičkového plastového materiálu vhodného pre použitie v zdravotníctve. Vďaka použitej technológii je fľaša PAPU PAPI: antibakteriálna, nezafarbuje sa, nevstrebáva pachy a a je ekologická. Detská fľaša 150 ml je dodávaná s cumlíkom S pre deti od prvých dní po narodení.Detská fľaša PAPU PAPI je vhodná pre použitie so samostatne dodávanými antikolikovým cumlíkmi PAPU PAPI všetkých veľkostí.Výhody a špecifikácie: opatrená presnou odmerkou dostatočne veľké komfortné úchyty, ktoré možno z fľaše ľahko odobrať možno ju sterilizovať a používať na ohrievanie v..

  11.60 €
 • Beurer BEU-BY40 elektrická odsávačka materského mlieka
  Beurer BEU-BY40 elektrická odsávačka materského mlieka

  Materské mlieko je najprirodzenejšou stravou, ktorú môžete vášmu bábätku dopriať. Či už zo zdravotných, estetických, či praktických dôvodov potrebujete odsávať materské mlieko, je Beurer BEU-BY40 elektrická odsávačka materského ideálnym riešením.Vlastnosti a špecifikácie: elektrická odsávačka materského mlieka na princípe vákuovej technológie 10 úrovní stimulácie a 10 úrovní odsávania (veľmi pohodlné používanie a jednoduchá obsluha) ľahko čitateľný displej s podsvietením funkcia pamäte kompaktný dizajn gumové protišmykové nožičky príslušenstvo možno dezinfikovať indikátor stavu batérie prevádzka: na batérie (4x 1,5 V batériaa AA), sieťová prevádzka vstupný sieťový diel: 100-240 V AC ~ 50-60 Hz, výstupná sieťová časť/batérie: DC 6 VObsah balenia: BEU-BY40 elektrická odsávačka, silikónová rúrka, súčasť pumpičky so silikónovou membránou a silikónovým ventilom, silikónový vankúšik (štandardná veľkosť pre optimálne prisatie k prsníku), fľaštička, skrutkovací uzáver na..

  90.49 €
 • NUK First Choice Fľaša Active Cup 300 ml
  NUK First Choice Fľaša Active Cup 300 ml

  Akonáhle deťom vyrastú prvé zúbky, všetko ohryzávajú. Aby nemali víťazstvo nad fľaštičkou vopred vyhrané, sú náustky NUK vyrobené z odolného syntetického materiálu s dlhou životnosťou. Pre deti, ktoré svojim zúbkom podrobia všetko, čo im príde do cesty.Vďaka odolnému nekvapkajúcemu silikónovému náustku je fľaštička vhodná pre aktívne deti, ktoré sa neboja skúmať okolie so svojou obľúbenou fľaštičkou v ruke. Ideálne pre deti od 12 mesiacov.Vlastnosti a parametre: súčasťou je tesniace viečko, ochranný kryt a skrutkovací  krúžok s klipom pre upevnenie za opasok (pre väčšie deti) ľahké uchopenie, praktické na pitie fľaštičku aj jej komponenty možno umývať v umývačke riadu kompatibilné so..

  9.59 €
 • NUK First Choice Fľaša Sports Cup, 450 ml
  NUK First Choice Fľaša Sports Cup, 450 ml

  Hovoria, šantia, stoja na vlastných nohách a pijú bez vašej pomoci. Zmien, ktorými si vaši najmenší prešli v prvých troch rokoch života, je nespočet. Niet preto divu, že sa musia meniť aj ich fľaštičky. Aby mohli vaše deti zaháňať smäd aj počas ich športovania, boli fľaštičky Nuk vybavené nekvapkajúcim push-pull náustkom, s ktorým bude hračka fľaštičku používať.Vlastnosti a parametre: ideálne pre deti od 3 rokov s nekvapkajúcim push-pull (záťahovým-zatlačovacím) náustkom 36 mesiacov+ súčasťou je praktické viečko, ktoré udržuje náustok hygienický a klip, pomocou ktorého môžete fľaštičku pripnúť k batohu či za pásik (pre väčšie deti) extra ľahká a nekvapkajúca fľaštička, vhodná aj pre..

  10.39 €


 • BAYBY BBM 7030 Digitálna video pestúnka do auta aj do domácnosti
  BAYBY BBM 7030 Digitálna video pestúnka do auta aj do domácnosti

  BAYBY BBM 7030 ojedinelá digitálna video pestúnka do auta, ale samozrejme aj do domácnosti.Špecifikácia: bezdrôtová digitálna technológia 2,4 GHz jednosmerná komunikácia nastavenie hlasitosti ovládacím kolieskom na ľavej strane monitora podľa potreby a okolitého hluku ľahké ovládanie kamera poskytujúca široký uhol záberu LED indikátory na monitore aj kamere dosah signálu medzi kamerou a monitorom až 250 m funkcia nočného videnia funkcia šifrovaného bezdrôtového prenosu a automatickej voľby voľného kanálaO intenzite signálu, priebehu nabíjania a stavu nabitia batérie informujú ikonky na displeji, na prekročenie dosahu signálu, jeho výpadok alebo rušenie vás pestúnka upozorní nápisom "NO SIGNAL"na obrazovke.LCD farebný displej veľkosti navigácie (uhlopriečka 3,5 ") s držiakom s prísavkou sa perfektne prichytí na čelné sklo a obdobne sa pripevní na bočné okienko vedľa dieťaťa druhá detská časť s digitálnou bezdrôtovou kamerou. Rameno držiaku kamery je vďaka kĺbovému mechanizmu a aretačnej skrutky nastaviteľné do mnohých polôh.Obsah balenia: 1x rodičovská jednotka s LCD displejom 3,5 " 1x detská jednotka - bezdrôtová kamera 2x zabudovaná nabíjacia batérie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pre rodičovskú a 900 mAh pre detskú jednotku 1x nabíjačka do..

  164.99 €
 • Zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000
  Zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000

  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000 bol skrátka navrhnutý tak, aby bol nielen dobrým pomocníkom, ale i sympatickým kamarátom detí. Tento roztomilý sloník vie vypúšťať paru chobotom a postará sa tak o príjemný vzduch v detských izbách. Kým vzhľad hravého slona si zamilujú predovšetkým deti, jeho funkciuocenia všetci rodičia.Špecifikácia: prístroj funguje na princípe vysokofrekvenčného oscilátora 1,65 - 1,75 MHz, produkuje studenú paru a neovplyvňuje teplotu v miestnosti veľký zásobník na vodu 3,7 litra zaručuje dobu prevádzky až 12 hodín na jedno naplnenie zvlhčovací výkon 300 ml/h je vhodný pre použitie v miestnostiach s veľkosťou do 25 m2 prístroj disponuje nastaviteľnou reguláciou zvlhčovacieho výkonu veľmi tichá prevádzka umožňuje nerušený spánok našich najmenších (˂35dB) funkcia rozsvietenia LED kontrolky v okamihu..

  41.49 €

Doporučujeme odsávačky, pomôcky pre dojčenie. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza trénovacia fľaša - bfb 6110 fĽaŠa s uŠkom 12m bayby!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt