Tescoma obracačka pružná PRESTO

Tescoma obracačka pružná PRESTO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Náradie na varenie
Dodavateľ:Tescoma
Cena:5.90 €
Cena bez DPH:4.92 €
Dostupnosť:skladom
Tescoma obracačka pružná PRESTO 4,25 (85%) 21 x hodnotené

Pružná obracačka vynikajúca na jednoduché podobratie a obrátenie pokrmov, vhodná na všetky druhy riadu vrátane riadu s antiadhéznym povrchom, ktorý nepoškodí. Vyrobená zo žiaruvzdorného nylonu (210 °C), prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu, vhodná do umývačky. 3 roky záruka.
 • Tescoma pružná fľaša PAPU PAPI 200 ml, s lyžičkou, ružová
  Tescoma pružná fľaša PAPU PAPI 200 ml, s lyžičkou, ružová

  Vynikajúca na podávanie ovocných, zeleninových a obilných kaší, pyré a pod. Deti od 6 mesiaca nakŕmite z fľaše s nasadenou lyžičkou, deti od 12 mesiacov môžu pokrmy z pružnej fľaše..

  12.90 €
 • TESCOMA pružná fľaša PAPU PAPI 200 ml, s lyžičkou, modrá
  TESCOMA pružná fľaša PAPU PAPI 200 ml, s lyžičkou, modrá

  Pružná fľaša s odnímateľnou lyžičkou skvelá pre kŕmenie detí od 6 mesiacov až do dvoch rokov.Je vynikajúca pre podávanie detských ovocných, zeleninových a obilných kaší, pyré a pod. Deti od 6 mesiacov nakŕmite z pružnej fľaše s nasadenou lyžičkou, deti od 12 mesiacov môžu pokrmy z pružnej fľaše sať bez lyžičky. Pružná fľaša je ponúkaná v dvoch farebných prevedeniach, ružová pre dievčatá a modrá pre chlapcov. Špecifikácia a výhody: opatrená presnou odmerkou materiál: vyrobené zo špičkových plastových materiálov čistenie: stačí opláchnuť, nie je potrebné umývať v umývačke,..

  12.90 €
 • Tescoma Pružná prachovka ProfiMATE
  Tescoma Pružná prachovka ProfiMATE

  Vynikajúca pre stieranie prachu z nábytku, stien, žalúzií, bytových dekorácií a pod. Návlek z mikrovlákna s hladkým a žinylkovým povrchom možno ľahko nasadiť aj zvliecť a prať v práčke. Používajte samostatne alebo s univerzálnou teleskopickou tyčou ProfiMATE.Perfektne skladné, možno skladovať na háčiku,..

  10.99 €

Doporučujeme obracačky. V tejto kategórii: varenie | náradie na varenie sa nachádza tescoma obracačka pružná presto!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt