Samolepiaca dekorácia Stavebné stroje, 105 x 95 cm

Samolepiaca dekorácia Stavebné stroje, 105 x 95 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:15.99 €
Cena bez DPH:13.33 €
Dostupnosť:skladom
Samolepiaca dekorácia Stavebné stroje, 105 x 95 cm 3,25 (65%) 23 x hodnotené

Kúpte svojim malým neposedom do ich detskej izby túto krásnu samolepku vozidiel, ktoré sa používajú na stavbách, ale nájdete tu aj sanitku, hasičský voz alebo napríklad traktor. Samolepky nie sú určené len na stenu, možno ich lepiť aj na hladké povrchy, ako sú skrine, dvere alebo napríklad zrkadlo.


 • AG Art Samolepiaca dekorácia Popoluška, 42,5 x 65 cm
  AG Art Samolepiaca dekorácia Popoluška, 42,5 x 65 cm

  Každá malá princezná má rada rozprávku o prekrásnej Popoluške. Teraz môže zdobiť aj jej izbu, spolu s vtáčikmi a kúzelnou topánočkou. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a..

  9.99 €
 • Samolepiaca dekorácia Minnie a Mickey, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Minnie a Mickey, 30 x 30 cm

  Zamilovaná dvojica Myška Minnie a Myšiak Mickey v záplave srdiečok. Krásna dekorácia pre malé slečny, ktorá im rozžiari ich dievčenskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je..

  6.49 €
 • AG Art Samolepiaca dekorácia Macko Pú, 42,5 x 65 cm
  AG Art Samolepiaca dekorácia Macko Pú, 42,5 x 65 cm

  Preneste sa do podivuhodného Stokorcového lesa s Mackom Pú, Ijáčkom, Prasiatkom a Tigrom pomocou tejto samolepky. Stane sa krásnou ozdobou detskej izby. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a..

  11.99 €
 • Samolepiaca dekorácia Futbalista čierny
  Samolepiaca dekorácia Futbalista čierny

  Samolepiace dekorácie krásne oživia každú detskú izbu. Samolepky nie sú určené len na stenu, ale možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Uvedený rozmer v parametroch produktu uvádza orientačnú veľkosť nalepenej dekorácie podľa vzoru. Každý obrázok sa lepí samostatne.Téma motívu: We are the champions III., futbal,..

  13.99 €Doporučujeme samolepky na stenu. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | bytové dekorácie sa nachádza samolepiaca dekorácia stavebné stroje, 105 x 95 cm!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt