Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Les Vintage

Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Les Vintage

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:4HOME
Cena:53.49 €
Cena bez DPH:44.58 €
Dostupnosť:skladom
Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Les Vintage 4,5 (90%) 25 x hodnotené

TMultifunkčná hracia podložka má všestranné využitie. Je nevyhnutným pomocníkom nielen pre hranie, ale aj ľahké cvičenie, prvé pokusy nácviku sedu alebo rozvíjanie motoriky vašich ratolestí. Vďaka obojstrannému motívu ju môžete využiť aj ako podložku na domáce cvičenie, karimatku do stanu, skladacie ležadlo na kúpalisko, do záhrady, piknik v prírode alebo plážovú podložku. Jej prednosti ocenia tiež škôlky, školy, predškolské zariadenia a detské centrá ako podpornú pomôcku pre bezpečné hranie a rôzne pohybové aktivity. Špeciálne navrhnutý protišmykový povrch ochráni vášho drobčeka pred tvrdými pádmi. Po zložení má rozmery len 70 x 40 x 10 centimetrov, ľahko ju zbalíte do praktickej tašky, v ktorej je podložka dodávaná. Vyrobená z penového polyetylénu a laminovaná fóliou, vďaka ktorej je nenasiakavá a nepremokavá. Na čistenie používajte mäkkú handričku alebo hubku s vodou a bežnými saponátmi. Po čistení vždy dobre vysušte. Certifikovaná podľa normy EN71.


 • Bino Kresielko sivá
  Bino Kresielko sivá

  Módne sivé kresielko pre pohodlie vášho drobčeka aj vkusné vybavenie..

  35.99 €
 • Bino Mini pohovka Krtko oranžová
  Bino Mini pohovka Krtko oranžová

  Tiež vaše deti chcú mať svoje pohodlné miesto na sedenie a odpočinok. Praktická pohovka pre najmenších s krtkom zaistí vášmu..

  57.99 €


 • Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Cesta
  Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Cesta

  Multifunkčná hracia podložka má všestranné využitie. Je nevyhnutným pomocníkom nielen pre hranie, ale aj ľahké cvičenie, prvé pokusy nácviku sedu alebo rozvíjanie motoriky vašich ratolestí. Vďaka obojstrannému motívu ju môžete využiť aj ako podložku na domáce cvičenie, karimatku do stanu, skladacie ležadlo na kúpalisko, do záhrady, piknik v prírode alebo plážovú podložku. Jej prednosti ocenia tiež škôlky, školy, predškolské zariadenia a detské centrá ako podpornú pomôcku pre bezpečné hranie a rôzne pohybové aktivity. Špeciálne navrhnutý protišmykový povrch ochráni vášho drobčeka pred tvrdými pádmi. Po zložení má rozmery len 70 x 40 x 10 centimetrov, ľahko ju zbalíte do praktickej tašky, v ktorej je podložka dodávaná. Vyrobená z penového polyetylénu a laminovaná fóliou, vďaka ktorej je nenasiakavá a nepremokavá. Na čistenie používajte mäkkú..

  53.49 €

Doporučujeme dekorácie do detských izieb. V tejto kategórii: nábytok | detský nábytok sa nachádza multifunkčná skladacia hracia podložka playto les vintage!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt