Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Cesta

Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Cesta

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:4HOME
Cena:39.79 €
Cena bez DPH:33.16 €
Dostupnosť:skladom
Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Cesta 2,75 (55%) 19 x hodnotené

Multifunkčná hracia podložka má všestranné využitie. Je nevyhnutným pomocníkom nielen pre hranie, ale aj ľahké cvičenie, prvé pokusy nácviku sedu alebo rozvíjanie motoriky vašich ratolestí. Vďaka obojstrannému motívu ju môžete využiť aj ako podložku na domáce cvičenie, karimatku do stanu, skladacie ležadlo na kúpalisko, do záhrady, piknik v prírode alebo plážovú podložku. Jej prednosti ocenia tiež škôlky, školy, predškolské zariadenia a detské centrá ako podpornú pomôcku pre bezpečné hranie a rôzne pohybové aktivity. Špeciálne navrhnutý protišmykový povrch ochráni vášho drobčeka pred tvrdými pádmi. Po zložení má rozmery len 70 x 40 x 10 centimetrov, ľahko ju zbalíte do praktickej tašky, v ktorej je podložka dodávaná. Vyrobená z penového polyetylénu a laminovaná fóliou, vďaka ktorej je nenasiakavá a nepremokavá. Na čistenie používajte mäkkú handričku alebo hubku s vodou a bežnými saponátmi. Po čistení vždy dobre vysušte. Certifikovaná podľa normy EN71.


 • Taburet Little Panda, 29 x 35 cm
  Taburet Little Panda, 29 x 35 cm

  Roztomilý taburet sa bude skvele hodiť do detskej izby. Má krásny chlpatý povrch hlavičku s uškami a..

  18.49 €
 • Nástenná LED dekorácia Hatu Králik, 26 x 4 x 26 cm
  Nástenná LED dekorácia Hatu Králik, 26 x 4 x 26 cm

  Ozdobte svojim deťom ich izbičku týmto prekrásnym obrázkom roztomilého zajačika. Vďaka 9 LED žiarovkám navyše v tme svieti. Na strane nájdete..

  7.99 €
 • Príručný stolík Hatu, pes, 30 x 30 cm
  Príručný stolík Hatu, pes, 30 x 30 cm

  Praktický príručný stolík moderného vzhľadu bude skvelým doplnkom v každej detskej izbe. Do stolíka sa dajú umiestniť plyšáci, deky a iné..

  12.49 €
 • Tega Držiak na nebesá, biela
  Tega Držiak na nebesá, biela

  Zaistite svojim deťom súkromie a pokoj pri zaspávaní. Kúpte si tento skrutkovací držiak, na ktorý zavesíte nebesá a tým vytvoríte dieťatku chránený priestor. Má dva úchyty s doťahovacím skrutkami, ktoré je..

  6.99 €
 • Nástenná LED dekorácia Hatu Lev, 26 x 4 x 26 cm
  Nástenná LED dekorácia Hatu Lev, 26 x 4 x 26 cm

  Ozdobte svojim deťom ich izbičku týmto prekrásnym obrázkom roztomilého levíka na podklade z labiek. Vďaka 9 LED žiarovkám navyše v tme svieti. Na strane nájdete..

  7.99 €
 • Bino Drevený meter Máša a medveď červená, 85 cm
  Bino Drevený meter Máša a medveď červená, 85 cm

  Kúpte si tento skvelý meter s obľúbenými motívmi roztomilej Máše a nezbedného medveďa. Sledujte ako vám vaši malí nezbedníci rastú pred očami. Môžete merať výšku od 80 cm do 160 cm. Malý otvor v záhlaví umožňuje jednoduché pripevnenie na..

  9.99 €


 • Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Les Vintage
  Multifunkčná skladacia hracia podložka PlayTo Les Vintage

  TMultifunkčná hracia podložka má všestranné využitie. Je nevyhnutným pomocníkom nielen pre hranie, ale aj ľahké cvičenie, prvé pokusy nácviku sedu alebo rozvíjanie motoriky vašich ratolestí. Vďaka obojstrannému motívu ju môžete využiť aj ako podložku na domáce cvičenie, karimatku do stanu, skladacie ležadlo na kúpalisko, do záhrady, piknik v prírode alebo plážovú podložku. Jej prednosti ocenia tiež škôlky, školy, predškolské zariadenia a detské centrá ako podpornú pomôcku pre bezpečné hranie a rôzne pohybové aktivity. Špeciálne navrhnutý protišmykový povrch ochráni vášho drobčeka pred tvrdými pádmi. Po zložení má rozmery len 70 x 40 x 10 centimetrov, ľahko ju zbalíte do praktickej tašky, v ktorej je podložka dodávaná. Vyrobená z penového polyetylénu a laminovaná fóliou, vďaka ktorej je nenasiakavá a nepremokavá. Na čistenie používajte mäkkú..

  39.89 €
 • PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík
  PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík

  Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, skvelú zábavu i odpočinok s touto luxusnou hracou dekou pre zábavu aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. V labke medvedíka je hrací modul, ktorý po stlačení hrá melódiu. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje..

  44.69 €
 • Hracia deka s melódiou PlayTo spaci medvedík modrá
  Hracia deka s melódiou PlayTo spaci medvedík modrá

  Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, báječnú zábavu i odpočinok s touto krásne farebnou hracou dekou pre hru aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. V mesiačikovi je ukrytý hrací modul, ktorý po stlačení hrá melódiu. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje..

  29.99 €
 • PlayTo Hracia Deka S Melódiou Levíča S Hračkou
  PlayTo Hracia Deka S Melódiou Levíča S Hračkou

  Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, skvelú zábavu i odpočinok s touto krásne farebnou vzdelávacou hracou dekou. Súčasťou hracej deky je aj krásna plyšová hračka levíček. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. V kvetinke je ukrytý hrací modul, ktorý po stlačení hrá melódiu. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu dieťaťa. Má hrazdičku..

  38.99 €
 • Butter Kings Detská hracia podložka Indians, 130 cm
  Butter Kings Detská hracia podložka Indians, 130 cm

  S týmto kobercom sa deti už rozhodne nebudú nudiť, koberec sa..

  32.99 €
 • Butter Kings Detská hracia podložka Around the town, 130 cm
  Butter Kings Detská hracia podložka Around the town, 130 cm

  S týmto kobercom sa deti už rozhodne nebudú nudiť, koberec sa..

  26.99 €

Doporučujeme dekorácie do detských izieb. V tejto kategórii: nábytok | detský nábytok sa nachádza multifunkčná skladacia hracia podložka playto cesta!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt