Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér

Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Hartmann
Cena:18.99 €
Cena bez DPH:15.83 €
Dostupnosť:skladom
Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér 4 (80%) 28 x hodnotené

Sieťový adaptér Veroval je určený len pre tlakomery značky Veroval a to: tlakomer Veroval ramenný tlakomer Veroval duo controlTlakomer funguje na baterky a tie sa musia často meniť. Ak tlakomer používate k domácemu meraniu, nie je dôvod, aby ste zbytočne míňali za batérie alebo si museli strážiť stupeň ich nabitia. So sieťovým adaptérom vám všetky tieto starosti odpadnú a budete vždy pripravení zistiť svoj krvný tlak.Sieťový adaptér nie je vhodný pre tlakomery: Tensoval Comfort Tensoval duo control Omron boso Beurer Geratherm
  • Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér
    Hartmann Veroval Sieťový ACDC adaptér

    Sieťový adaptér Veroval je určený len pre tlakomery značky Veroval a to: tlakomer Veroval ramenný tlakomer Veroval duo controlTlakomer funguje na baterky a tie sa musia často meniť. Ak tlakomer používate k domácemu meraniu, nie je dôvod, aby ste zbytočne míňali za batérie alebo si museli strážiť stupeň ich nabitia. So sieťovým adaptérom vám všetky tieto starosti odpadnú a budete vždy pripravení zistiť svoj krvný..

    18.99 €

Doporučujeme tlakomery. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče | starostlivosť o telo | meracie prístroje sa nachádza hartmann!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt