Banquet Minútka kuchynská Culinaria Zmrzlina, zelená

Banquet Minútka kuchynská Culinaria Zmrzlina, zelená

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Banquet
Cena:3.99 €
Cena bez DPH:3.33 €
Dostupnosť:skladom
Banquet Minútka kuchynská Culinaria Zmrzlina, zelená 5 (100%) 21 x hodnotené

Kuchynská minútka je veľmi praktický pomocník pri každodennom varení a pečení. Stráži za vás dobu varenia pomocou nastaviteľného časovača, ktorý po skončení nastaveného času zazvoní. Nemala by tak chýbať v žiadnej kuchyni.


 • Berlinger Haus 6-dielna sada nožov s magnetickým stojanom Rosegold Metallic Line
  Berlinger Haus 6-dielna sada nožov s magnetickým stojanom Rosegold Metallic Line

  Praktická a dizajnová sada nožov značky Berlinger Haus obsahuje práve tie nože, ktoré najviac potrebujete pri príprave potravín. Nože majú antibakteriálnu úpravu, vďaka ktorej sa neničia vitamíny, najmä v ovocí a zelenine. Disponujú pohodlnou, mäkčenou, ergonomicky Soft Touch tvarovanou rukoväťou s pevným úchopom pre bezpečné krájanie. Nože sú vyrobené z jedného kusu ocele s nepriľnavou, laserom brúsenou čepeľou.Súčasťou sady je aj dizajnový magnetický stojan, vďaka nemu budete mať všetky nože po ruke.Sada obsahuje: 1x nôž Santoku 17,5 cm 1x..

  45.99 €
 • Mikov 374-NH-1 ZAVAZAK 120352
  Mikov 374-NH-1 ZAVAZAK 120352

  Lovecká dýka, ktorú všetci poznáte pod názvom Pioner, je nôž, ktorý sa vyrába už vyše 50 rokov. Patrí do kategórie lacnejších nožov a za túto dlho dobu si našiel veľa priaznivcov. Pôvodne slúžila ako zavazák (nôž na zápich), ale dnes ju používajú malí zálesáci a skauti. Čepeľ noža je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele typ 425 s tvrdosťou 53-55..

  13.69 €
 • Berlinger Haus 6-dielna sada nožov s magnetickým stojanom Ebony Line Maple
  Berlinger Haus 6-dielna sada nožov s magnetickým stojanom Ebony Line Maple

  Praktická a dizajnová sada nožov značky Berlinger Haus obsahuje práve tie nože, ktoré najviac potrebujete pri príprave potravín. Nože majú antibakteriálnu úpravu, vďaka ktorej sa neničia vitamíny, najmä ovocia a zeleniny. Disponujú pohodlnou, mäkčenou, ergonomicky Soft Touch tvarovanou rukoväťou s pevným úchopom zabezpečujúcou bezpečné krájanie. Nože sú vyrobené z jedného kusu ocele s nepriľnavou, laserom brúsenou čepeľou.Súčasťou sady je aj dizajnový magnetický stojan, vďaka nemu budete mať všetky nože po ruke.Obsah sady: 1x nôž Santoku 17,5 cm 1x..

  38.99 €
 • Orion Nožnice na hydinu Teta
  Orion Nožnice na hydinu Teta

  Nožnice na hydinu na ľahké porciovanie hydiny..

  10.99 €
 • TESCOMA nôž vykosťovací AZZA 13 cm
  TESCOMA nôž vykosťovací AZZA 13 cm

  Vykosťovací nôž AZZA sa stane nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, má odolnú čepeľ s dokonalým ostrím a..

  18.90 €Doporučujeme minútky. V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza banquet minútka kuchynská culinaria zmrzlina, zelená!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt