Žehliaca doska Professional

Žehliaca doska Professional

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kúpeľňa
Dodavateľ:4HOME
Cena:82.99 €
Cena bez DPH:69.16 €
Dostupnosť:skladom
Žehliaca doska Professional 3,75 (75%) 22 x hodnotené

Uľahčite si žehlenie s profesionálnou žehliacou doskou s kovovou doskou a variabilným kovovým odkladačom na parnú žehličku. Galvanizovaná pevná konštrukcia zaistí stabilitu žehliacej dosky pri užívaní. Rukávnik umožní žehliť i náročnejšie kúsky odevu, predovšetkým košele. Zásuvka umiestnená priamo na konštrukcii dosky zachová voľný pohyb s celou dĺžkou prívodného káblu žehličky. Pod doskou je umiestnená odkladacia polička na bielizeň pre komfortné odloženie už vyžehlenej bielizne. Plynule nastaviteľná výška žehliacej dosky až do 99 cm pre jednoduché prispôsobenie výšky a pohodlné žehlenie.Dodávame vo viacerých dekoroch podľa aktuálnych skladových zásob. Výber dekoru v objednávke nie je možný.Prečo si vybrať práve žehliacu dosku Mash? stabilná galvanizovaná konštrukcia nastaviteľná výška 73 - 99 cm zásuvka pre prívodný kábel na konštrukcii žehliacej dosky vo výbave rukávnik pre jednoduchšie žehlenie odkladacia polička na vyžehlenú bielizeň rozmer žehliacej 130 x 48 cm


 • Stolička na žehlenie Usos
  Stolička na žehlenie Usos

  Stabilná stolička na žehlenie s nastaviteľnou výškou je doplnená pohodlným sedákom i operadlom. Pre bezpečné používanie je opatrená bezpečnostným systémom, ktorý zamedzí nechcenému sklopeniu. Stolička je skladacia, vďaka tomu sa ľahko skladuje.Technické..

  26.99 €
 • Rukávnik na žehlenie Planet žehliaca doska
  Rukávnik na žehlenie Planet žehliaca doska

  Skladný žehliaci rukávnik s pevnou výškou. Pracovná doska je tvorená kovovým roštom, ktorý je prekrytý molitanovou, prípadne plstenou podložkou a bavlneným poťahom. Rukávnik možno zložiť pre lepšie skladovanie. Konštrukcia je z..

  9.99 €Doporučujeme Žehliace dosky. V tejto kategórii: nábytok | kúpeľňa | pranie a žehlenie sa nachádza Žehliaca doska professional!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt