Žehliaca doska Classic M Compact Plus 72580

Žehliaca doska Classic M Compact Plus 72580

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kúpeľňa
Dodavateľ:Leifheit
Cena:44.99 €
Cena bez DPH:37.49 €
Dostupnosť:skladom
Žehliaca doska Classic M Compact Plus 72580 3 (60%) 22 x hodnotené

Žehliaca doska s plynule nastaviteľnou výškou až do 95 cm, vďaka tomu je možné nastaviť pre každú telesnú výšku. Pevná odkladacia plocha pre žehličku s vodiacou anténou na kábel. Kompaktná pre jednoduché skladovanie. Táto žehliaca doska je ideálna pre stredne veľké domácnosti. Záruka 3 roky. Rozmer: žehliaca plocha veľkosti M: 120 x 38 cm


 • Stolička na žehlenie Usos
  Stolička na žehlenie Usos

  Stabilná stolička na žehlenie s nastaviteľnou výškou je doplnená pohodlným sedákom i operadlom. Pre bezpečné používanie je opatrená bezpečnostným systémom, ktorý zamedzí nechcenému sklopeniu. Stolička je skladacia, vďaka tomu sa ľahko skladuje.Technické..

  26.99 €
 • Rukávnik na žehlenie Planet žehliaca doska
  Rukávnik na žehlenie Planet žehliaca doska

  Skladný žehliaci rukávnik s pevnou výškou. Pracovná doska je tvorená kovovým roštom, ktorý je prekrytý molitanovou, prípadne plstenou podložkou a bavlneným poťahom. Rukávnik možno zložiť pre lepšie skladovanie. Konštrukcia je z..

  9.99 €


 • Vileda Žehliaca doska Star Plus 120 x 38 cm, modrá
  Vileda Žehliaca doska Star Plus 120 x 38 cm, modrá

  Bezpečná a stabilná žehliaca doska s atraktívnym dizajnom, to je žehliaca doska Vileda Star Plus v modrej farbe. Skvelý a praktický pomocník pre každú gazdinku. S ňou bude žehlenie doslova hračkou.Vlastnosti a špecifikácie: žehliaca plocha 120 x 38 cm nastaviteľná výška od 75 do 96 cm 100% bavlnený poťah s penou s pohyblivým držiakom kábla a elektrickou zásuvkou obdĺžniková odkladacia plocha..

  53.89 €

Doporučujeme Žehliace dosky. V tejto kategórii: nábytok | kúpeľňa | pranie a žehlenie sa nachádza Žehliaca doska classic m compact plus 72580!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt