Krížový laser ADA TOPLINER 3 x 360 statív PKOD 7045

Krížový laser ADA TOPLINER 3 x 360  statív PKOD 7045

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a dielňa
Cena:418.60 €
Cena bez DPH:348.83 €
Dostupnosť:skladom
Krížový laser ADA TOPLINER 3 x 360 statív PKOD 7045 3,5 (70%) 22 x hodnotené

Krížový laser ADA Topliner 3x360. Kompaktný multičiarový laser pre všetky druhy použitia vo vnútornom prostredí Neobmedzené možnosti pouzitia: Jedna Horizontálna čiara a Dve Vertikálne Čiary v rozsahu 360 °. Samonivelačný (ustálenie 4,5 °, Veľmi presný (2mm / 10m) A S maximálnym pracovným rozsahom (priemer okolo prístroja) 50 m s pouzitim prijímača laserového lúča. Kompaktný, jednoduchá manipulácia, mimoriadne robustný (IP 54) Technické parametre Pracovný rozsah bez prijímača: 40 m (priemer) (v závislosti na svetelných podmienkach) Pracovný dosah s prijímačom: 50 m (priemer) (v závislosti na svetelných podmienkach) Presnosť nivelácie: ± 2mm / 10m Rozsah samonivelácie: ± 4,5 ° Ochrana proti prachu striekajúcej Vode: IP 54 Napájanie: Li-Ion batéria Doba prevádzky, 5-8 h Laserová dióda: 640 nm,


 • Leica Sprinter 50 SET  Stativ Lata zadarmo PKOD 101
  Leica Sprinter 50 SET Stativ Lata zadarmo PKOD 101

  Nivelačný digitálny prístroj Leica Sprinter 50 Leica Sprinter 50 je presné elektronické zariadenie na akékoľvek nivelačné práce vykonávané kdekoľvek. Vhodný je aj na zložitejšie aplikácie ako kontrola prevýšení, vytyčovanie, meranie vzdialeností, kontrola výkopov. Prístroj má funkcie, ktoré eliminujú chyby, ako zlé urovnanie prístroja a podobne. Všetky hodnoty budú správne a bez chýb. Zacieliť Vďaka vysoko presnej optike ľahko zacielite a zaostríte na latu, rovnako ako pri klasickom optickom niveláku. Stlačiť S jednoduchým, jednotlačidlovým ovládaním nie je potrebné žiadne zložité zaškolenie pracovníkov. Stačí stlačiť jediné tlačidlo a máte všetko odmerané. Odčítať Zdĺhavé odčítavanie na klasickej nivelačnej late už nie je potrebné. Čiarový kód na late určuje výšku aj vzdialenosť, ktorá sa zobrazuje na dobre čitateľnom LCD displeji. Takto sa vyvarujete ľudských chýb a všetky hodnoty budú správne. Pracujete aj bez batérií Nivelačný prístroj Leica Sprinter 50 splní vaše nároky na nekompromisnú presnosť aj vteda keď sa vám vybijú batérie. Nivelačná lata, ktorá je odporučeným príslušenstvom k tomuto nivelačnému prístroju je na jednej strane vybavená kódovou stupnicou pre digitálne meranie a na druhej strane má klasickú E stupnicu pre meranie pomocou štandartnej optiky. Funkcie ktoré uľahčia vašu prácu - Okamžité a presné odčítanie výšky bez vplyvu ľudských chýb - Práca aj v zlých svetelných podmienkach pod 20 luxov - Meranie vzdialenosti a vynikajúca stavebná presnosť 0.6mm / 30m - Mimoriadne stabilný kompenzátor s magnetickým tlmením umožňuje odčítanie aj v nestabilnom prostredí s otrasmi - Môžete merať aj bez batérie – stačí otočiť latu a opticky odčítať klasickú cm stupnicu, ktorá je na druhej strane laty - Ochrana proti nárazu - celokovové puzdro prístroja je chránené plastovým protinárazovým krytom - 50% nárast produktivity v porovnaní s optickým nivelákom - Autorizovaný servis v Bratislave Zväčšenie ďalekohladu : 24x Stredná kilometrová chyba : ± 2.0mm Bočná zámera (stavebná) : 0.6 mm / 30m Presnosť merania dĺžok : ± 10 mm/10m Dosah elektronic. merania dĺžok : 2 – 100m Tracking (priebežné meranie) : nie Merací čas : menej ako 3s Typ kompenzátora : magneticky tlmený Rozsah kompenzácie : ± 10´ Presnosť kompenzácie : ± 0.8" Módy merania : single Kalibračný list : Na vyžiadanie Interná pamäť : nie Vodovzdornosť a prachuvzdornosť : IP55 Napájanie: 4 x AAA batéria Hmotnosť:..

  973.21 €
 • Tvrdomer ADA 225  Schmidtovo kladivko PKOD 2043
  Tvrdomer ADA 225 Schmidtovo kladivko PKOD 2043

  Schmidtovo kladivko 225 sa používa na zisťovanie hodnôt pevnosti betónu. Jedná sa o prístroj jednoduchej konštrukcie, ktorý sa ľahko nastavuje, nevyžaduje náročnú údržbu. Používa sa v stavebníctve a v stavebnom priemysle pri testovaní pevnosti rôznych bet. prvkov pri výstavbe budov a konštrukcií mostov. Jedná sa o nedeštruktívnu metódu merania pevnosti betónu. Kladivko je dodávané v..

  358.66 €
 • Krížový laser EK 118G  zelený lúč  prijímač PKOD 2448
  Krížový laser EK 118G zelený lúč prijímač PKOD 2448

  Krížový samonivelačný laser EK - 118g - zelený lúč .Široké Príslušenstvo v cene . Všetko v jednom kufri . Krížový laser je vhodný pre použitie v interiéri a exteriery . Prístroj je vybavený aretačným tlačidlom pre zamknutie meracieho mechanizmu pri preprave , aby sa nepoškodil . Po odomknutí sá prístroj urovná a vytvorí kríž na stene . Pri naklonení pristroja začne laserový lúč blikať , aby upozornil na to , že nie je v rovine. Laser je možné uchytiť na Klasický stavebný statív ( Závit 5 / 8 '' ) alebo na statívy s fotozávitem ( Závit 1 / 4 " ) , prípadne na kovovú konštrukciu pomocou magnetického držiaka . Laser je dodávaný v šikovnom robustnom prepravnom puzdre spolu s magnetickým držiakom a terčíkom . Technické parametre : - Zelená laserová dióda - 4x lepšia viditeľnosť ako červený lúč - Presnosť 3mm / 10m - Pracovný dosah 20 m - Samourovnávací - Aretácia meracieho mechanizmu pri preprave - Rozpätie samourovnanie + / - 4 ° - Viditeľná laserová dióda 532 nm / trieda 3R - Napájanie 3 x 1,5 V AAA - Pracovný Teplotný rozsah 0 - 40 ° C Dodávaný set obsahuje : - Krížový laser - Odnímateľná trojnožka - Hliníkový výsuvný statív - Magnetický držiak - Laserové okuliare - Odrazný terč - 3x Batérie AAA - Transportný kufrík - Návod - Prijímač FD-9 s držiakom pre uchytenie na niv. latu Prijímač FD-9 je určený pre líniové (čiarové) lasery so zeleným lúčom. 3x LED dióda, zvukový signál. FD-9 je dodávaný vrátane držiaku..

  217.10 €


 • Krížový laser ADA Cube 360 Ultimate PKOD 3907
  Krížový laser ADA Cube 360 Ultimate PKOD 3907

  Krížový samonivelačný laser ADA Cube 360 ??Ultimate. Krížový laser je vhodný pre použitie v interiéri as použitím prijímača laserového lúča aj v exteriéri. Prístroj má aretačné tlačidlo zamykania meracieho mechanizmu pri preprave, aby sa nepoškodil. Po odomknutí sa laser sám urovná a vytvori celokruhovo vodorovný lúč a zvislý lúč do kríža. Pri naklonení prístroja začne laserový lúč blikať, aby upozornil na to, že nie je v rovine. Laser je možné uchytiť na klasický stavebný statív (závit 5 / 8'') alebo na statívy s fotozávitom (závit 1/4 "), prípadne na kovovú konštrukciu pomocou magnetického držiaka. Laser je dodávaný v šikovnom prepravnom puzdre spolu s magnetickým držiakom. Laser pracuje s prijímačmi laserového lúča, kedy pri použitím tohto prijímača zvýšite pracovný dosah na 70m. Možnosť vypnutia samourovnanie = vytvorenie šikmej roviny. Technické parametre - Presnosť 3mm / 10m (0,3mm / m) - Pracovný dosah 20m / 70m s prijímačom laserového lúča - Samourovnávací - Aretácia meracieho mechanizmu pri preprave - Rozpätie samourovnanie +/- 3 ° - Viditeľná laserová dióda 635 nm - Napájanie 3 x 1.5 V AA - Rozmery 95x95x65mm Dodávaný set obsahuje: -..

  212.41 €

Doporučujeme stavebná meracia technika. V tejto kategórii: dom hobby a záhrada | dom a dielňa sa nachádza krížový laser ada topliner 3 x 360 statív pkod 7045!
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt