Geofennel liniový laser FL 70 akčná zostava PKOD 1436

Geofennel liniový laser FL 70 akčná zostava PKOD 1436

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Dom a dielňa
Dodavateľ:Geo-Fennel
Cena:899.63 €
Cena bez DPH:749.69 €
Dostupnosť:skladom
Geofennel liniový laser FL 70 akčná zostava PKOD 1436 2,5 (50%) 22 x hodnotené

Premiový Liniový laser Geofennel FL 70 SP so statívom 5 Laserových krížov Štyri zvislé čiary 360 ° horizontálna rovina Laser krížový na strope Laserová olovnica Možnosť vypnutia samonivelizácie Použitie s prijímačom FR 55 (vrátane) - pracovný rozsah 80 m Diaľkové ovládanie - možnosť nastavovania sklonov na diaľku Jemný pohon pre optimálne ovládanie zariadenia Vizuálny a akustický signál pri neurovnaní Funkcie : 1x horizontálna a 4 x vertikálna rovina, laserový kríž na strope a bod na podlahe. Motorizovaný, samonivelačný krížový laser. Rýchle samourovnanie. Možnosť ovládania pomocou diaľkového ovládania (je súčasťou dodávky). Efektívne, nabíjateľné Li-ion batérie, ktorá poskytujú dlhodobú trvácnosť. Jednotlivé línie je možné vypnúť. Možnosť uzamknutia kompenzátora, takže môžete použiť laser v roznom uhle. Vizuálna a zvuková signalizácia, keď je kompenzátor mimo samonivelačný rozsah. Obsah balenia : prijímač FR 55 podstavec diaľkové ovládanie magnetická cieľová tabula laserové okuliare dobíjacie batérie nabíjačka šuflík pre alkalické batérie a prepravný obal Technické parametre Samonivelačný rozsah ± 3 ° Presnosť ± 1 mm / 10 m Pracovný rozsah bez prijímača 30 m Pracovný rozsah s prijímačom 80 m Napájanie Li-Ion Doba prevádzky batérie 14-24 h Krytie IP 54 Laserová dióda 635 nm Laserová trieda 2 Teplotný rozsah -10 ° C až +45 ° C Krížový laser Geofennel FL 70


 • Tvrdomer ADA 225  Schmidtovo kladivko PKOD 2043
  Tvrdomer ADA 225 Schmidtovo kladivko PKOD 2043

  Schmidtovo kladivko 225 sa používa na zisťovanie hodnôt pevnosti betónu. Jedná sa o prístroj jednoduchej konštrukcie, ktorý sa ľahko nastavuje, nevyžaduje náročnú údržbu. Používa sa v stavebníctve a v stavebnom priemysle pri testovaní pevnosti rôznych bet. prvkov pri výstavbe budov a konštrukcií mostov. Jedná sa o nedeštruktívnu metódu merania pevnosti betónu. Kladivko je dodávané v..

  358.66 €
 • Krížový laser EK 118G  zelený lúč  prijímač PKOD 2448
  Krížový laser EK 118G zelený lúč prijímač PKOD 2448

  Krížový samonivelačný laser EK - 118g - zelený lúč .Široké Príslušenstvo v cene . Všetko v jednom kufri . Krížový laser je vhodný pre použitie v interiéri a exteriery . Prístroj je vybavený aretačným tlačidlom pre zamknutie meracieho mechanizmu pri preprave , aby sa nepoškodil . Po odomknutí sá prístroj urovná a vytvorí kríž na stene . Pri naklonení pristroja začne laserový lúč blikať , aby upozornil na to , že nie je v rovine. Laser je možné uchytiť na Klasický stavebný statív ( Závit 5 / 8 '' ) alebo na statívy s fotozávitem ( Závit 1 / 4 " ) , prípadne na kovovú konštrukciu pomocou magnetického držiaka . Laser je dodávaný v šikovnom robustnom prepravnom puzdre spolu s magnetickým držiakom a terčíkom . Technické parametre : - Zelená laserová dióda - 4x lepšia viditeľnosť ako červený lúč - Presnosť 3mm / 10m - Pracovný dosah 20 m - Samourovnávací - Aretácia meracieho mechanizmu pri preprave - Rozpätie samourovnanie + / - 4 ° - Viditeľná laserová dióda 532 nm / trieda 3R - Napájanie 3 x 1,5 V AAA - Pracovný Teplotný rozsah 0 - 40 ° C Dodávaný set obsahuje : - Krížový laser - Odnímateľná trojnožka - Hliníkový výsuvný statív - Magnetický držiak - Laserové okuliare - Odrazný terč - 3x Batérie AAA - Transportný kufrík - Návod - Prijímač FD-9 s držiakom pre uchytenie na niv. latu Prijímač FD-9 je určený pre líniové (čiarové) lasery so zeleným lúčom. 3x LED dióda, zvukový signál. FD-9 je dodávaný vrátane držiaku..

  217.10 €
 • Krížový laser ADA Cube 360 Ultimate PKOD 3907
  Krížový laser ADA Cube 360 Ultimate PKOD 3907

  Krížový samonivelačný laser ADA Cube 360 ??Ultimate. Krížový laser je vhodný pre použitie v interiéri as použitím prijímača laserového lúča aj v exteriéri. Prístroj má aretačné tlačidlo zamykania meracieho mechanizmu pri preprave, aby sa nepoškodil. Po odomknutí sa laser sám urovná a vytvori celokruhovo vodorovný lúč a zvislý lúč do kríža. Pri naklonení prístroja začne laserový lúč blikať, aby upozornil na to, že nie je v rovine. Laser je možné uchytiť na klasický stavebný statív (závit 5 / 8'') alebo na statívy s fotozávitom (závit 1/4 "), prípadne na kovovú konštrukciu pomocou magnetického držiaka. Laser je dodávaný v šikovnom prepravnom puzdre spolu s magnetickým držiakom. Laser pracuje s prijímačmi laserového lúča, kedy pri použitím tohto prijímača zvýšite pracovný dosah na 70m. Možnosť vypnutia samourovnanie = vytvorenie šikmej roviny. Technické parametre - Presnosť 3mm / 10m (0,3mm / m) - Pracovný dosah 20m / 70m s prijímačom laserového lúča - Samourovnávací - Aretácia meracieho mechanizmu pri preprave - Rozpätie samourovnanie +/- 3 ° - Viditeľná laserová dióda 635 nm - Napájanie 3 x 1.5 V AA - Rozmery 95x95x65mm Dodávaný set obsahuje: -..

  212.41 €  Doporučujeme stavebná meracia technika. V tejto kategórii: dom hobby a záhrada | dom a dielňa sa nachádza geofennel liniový laser fl 70 akčná zostava pkod 1436!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt