Vrecková powerbanka Gentlemen´s Hardware

Vrecková powerbanka Gentlemen´s Hardware

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Gentlemen's Hardware
Cena:17.00 €
Cena bez DPH:14.17 €
Dostupnosť:skladom
Vrecková powerbanka Gentlemen´s Hardware 4 (80%) 22 x hodnotené

Powerbanka vo veľkosti kreditnej karty sa zmestí do každého vrecka! Ak aj vy patríte k mužom, ktorí so sebou neradi nosia akúkoľvek batožinu, potom je práve táto vecička od značky Gentlemen's Hardware pre vás ako stvorená. A váš mobil ani tablet nezostanú nikdy bez "šťavy".


 • Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Square
  Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Square

  Vyrazte si na prechádzku na korčuliach alebo na piknik do parku a nalaďte sa pri tom na tú správnu vlnu. Vďaka bluetooth reproduktoru Mi Square sa nemusíte vzdať svojej obľúbenej hudby ani na cestách. Padne skvele do ruky, do vrecka alebo sa vďaka popruhu dá zavesiť trebárs za opasok či na batoh. Tento malý, ručne vyrábaný šikovník z masívneho dreva skvele vyzerá a jeho zvuk by mu mohol závidieť kdejaký väčší reproduktor. Batérie po plnom nabití vydržia od 3 do 6 hodín, záleží na..

  53.00 €
 • Tmavohnedý veľký bluetooth reproduktor Gingko Halo
  Tmavohnedý veľký bluetooth reproduktor Gingko Halo

  Užite si kvalitný hudobný zážitok na akomkoľvek mieste ♥ Elegantncia a vysoká funkčnosť je dokonalá súhra veľkého prenosného reproduktora Ginkgo v oku lahodiacom drevenom dizajne. Tento štýlový kúsok sa pýši aj veľmi jednoduchým dotykovým ovládaním v jeho zadnej časti. Pripojiť sa môžete jednoducho pomocou NFC , Bluetooth alebo jack konektora (3,5 mm) a hrať si svoj parádne vyladený playlist. Reproduktor Halo One spĺňa túžbu po neobvyklom, inšpirujúcim a estetickom kúsku umenia priamo u vás doma, ako aj skvelý hudobný..

  167.00 €  Doporučujeme powerbanky. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza vrecková powerbanka gentlemen´s hardware!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt