Trojposchodový sklenený stojan Unimasa Orchard Ø 255 cm

Trojposchodový sklenený stojan Unimasa Orchard Ø 255 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Unimasa
Cena:18.00 €
Cena bez DPH:15 €
Dostupnosť:skladom
Trojposchodový sklenený stojan Unimasa Orchard Ø 255 cm 4,75 (95%) 20 x hodnotené

Na tortičky, muffiny, koláče, makrónky... Fantázii sa medze nekladú. Všetky vaše dobroty budú na tomto stojane vyzerať priamo božsky.


 • Dvojposchodový sklenený stojan Unimasa Orchard Ø 25 cm
  Dvojposchodový sklenený stojan Unimasa Orchard Ø 25 cm

  Španielska značka Unimasa prináša do slovenských domácností energický náboj a vôňu vzdialených miest. Romantický dizajn spojený s..

  14.00 €
 • Trojposchodový kovový podnos TG Woodware Provence
  Trojposchodový kovový podnos TG Woodware Provence

  Značka T & G Woodware sa svojím dizajnom vracia k tradíciám anglického vidieka. Preferuje jednoduchú eleganciu, jemný dekor a tradičné materiály. A tak ich kuchynské a rustikálne ladené doplnky v sebe majú ľahký vintage nádych, ktorý..

  42.00 €
 • Biely porcelánový etažér Brandani Operwork
  Biely porcelánový etažér Brandani Operwork

  Varenie môže byť radosť i starosť. Avšak, aby sa z každej kulinárskej prípravy stalo potešenie, potrebujete mať tie správne kuchynské nástroje a doplnky, ktoré vám ušetria čas i vynaloženú energiu. Keď..

  18.00 €
 • Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova ⌀ 23 cm
  Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova ⌀ 23 cm

  Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu. Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti. Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za..

  54.00 €  Doporučujeme etažéry. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | servírovanie sa nachádza trojposchodový sklenený stojan unimasa orchard Ø 255 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt