Trojposchodový kovový podnos TG Woodware Provence

Trojposchodový kovový podnos TG Woodware Provence

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:T&G Woodware
Cena:42.00 €
Cena bez DPH:35 €
Dostupnosť:skladom
Trojposchodový kovový podnos TG Woodware Provence 2,5 (50%) 22 x hodnotené

Značka T & G Woodware sa svojím dizajnom vracia k tradíciám anglického vidieka. Preferuje jednoduchú eleganciu, jemný dekor a tradičné materiály. A tak ich kuchynské a rustikálne ladené doplnky v sebe majú ľahký vintage nádych, ktorý sa dobre kombinuje nielen s drevom, ale aj modernejšie zariadenou kuchyňou. To bude radosť a nádhera v jednom!


 • Biely porcelánový etažér Brandani Operwork
  Biely porcelánový etažér Brandani Operwork

  Varenie môže byť radosť i starosť. Avšak, aby sa z každej kulinárskej prípravy stalo potešenie, potrebujete mať tie správne kuchynské nástroje a doplnky, ktoré vám ušetria čas i vynaloženú energiu. Keď..

  18.00 €
 • Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova ⌀ 23 cm
  Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova ⌀ 23 cm

  Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu. Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti. Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za..

  54.00 €
 • Etažér s poklopom Nordic Ware
  Etažér s poklopom Nordic Ware

  Ikonická značka Nordic Ware, ktorá dobyla svet Znie to ako rozprávka alebo americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami  Nordic Ware. Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárske súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať..

  36.00 €  Doporučujeme etažéry. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | servírovanie sa nachádza trojposchodový kovový podnos tg woodware provence!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt