Tmavosivý odkladací stolík Ragaba Console dĺžka 85 cm

Tmavosivý odkladací stolík Ragaba Console dĺžka 85 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Ragaba
Cena:105.00 €
Cena bez DPH:87.5 €
Dostupnosť:skladom
Tmavosivý odkladací stolík Ragaba Console dĺžka 85 cm 2,25 (45%) 21 x hodnotené

Objavte čaro jednoduchého dizajnu so sympatickou ľudskou tvárou. Konzolový stolík Console, zoznámte sa prosím! Umiestnite ho do predsiene a položte naň zrkadlo či misky na odkladanie kľúčov. Ale rovnako tak ho môžete používať aj ako toaletný stolík alebo priestor pre výstavu vašich cenností a suvenírov. Stolík má výšku 74 cm a vlastná doska meria 85 x 35 cm.


 • Svetlosivý odkladací stolík Ragaba Console dĺžka 105 cm
  Svetlosivý odkladací stolík Ragaba Console dĺžka 105 cm

  Objavte čaro jednoduchého dizajnu so sympatickou ľudskou tvárou. Konzolový stolík Console, zoznámte sa prosím! Umiestnite ho do predsiene a položte naň zrkadlo či misky na odkladanie kľúčov. Ale rovnako tak ho môžete používať aj ako toaletný stolík alebo..

  109.00 €
 • Zelený mramorový konzolový stolík s čiernymi nohami TemaHome Heli×
  Zelený mramorový konzolový stolík s čiernymi nohami TemaHome Heli×

  Helix je moderný, nadčasový, dôstojný a elegantný konzolový stolík. Pýši sa doskou z pravého a farebne štruktúrovaného mramoru . Tú nesie kvalitná a pevná oceľová podnož, ktorá stolíku dáva pocit ľahkosti a vzdušnosti. A ako taký konzolový stolík využiť v interiéri? Umiestnite ho do predsiene, kde na neho môžete postaviť väčšie zrkadlo,..

  494.00 €
 • Konzolový stolík Livin Hill Ravenna šírka 90 cm
  Konzolový stolík Livin Hill Ravenna šírka 90 cm

  Zariaďte si domov inšpirovaný francúzskym vidiekom. Stavte na svetlé kúsky, ktoré interiér prežiaria a dodajú mu vzdušnosť. A s kolekciou Ravenna od značky Livin Hill rozhodne nešliapnete vedľa. Tento kúsok je vyrobený z ..

  167.00 €
 • Krémovobiely konzolový stolík z topoľového dreva s 3 zásuvkami Livin Hill Rimini
  Krémovobiely konzolový stolík z topoľového dreva s 3 zásuvkami Livin Hill Rimini

  Rimini je kolekcia elegantného nábytku pýšiaceho sa výnimočným dizajnom a jemnými, vkusnými farbami. Inšpiráciou bolo francúzske Provence, čomu táto kolekcia vďačí za nezameniteľný francúzsky šmrnc. Kúsky sú vyrobené z..

  247.00 €  Doporučujeme konzolové stolíky. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | stoly a stolíky sa nachádza tmavosivý!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt