Tmavomodrý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 160 x 230 cm

Tmavomodrý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 160 x 230 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Textil
Dodavateľ:Asiatic Carpets
Cena:519.00 €
Cena bez DPH:432.5 €
Dostupnosť:skladom
Tmavomodrý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 160 x 230 cm 2,5 (50%) 19 x hodnotené

Koberce z kolekcie Tate dokazujú, že jemný minimalizmus môže byť dizajnovou lahôdkou. Spojenie mimoriadne kvalitných prírodných materiálov s ručným zdobením je výsadou londýnskej značky Asiatic Carpets a tento kúsok nie je výnimkou. Vlákna vlny a viskózy zapletené v celistvých úsekoch vedľa seba vytvárajú pôsobivý fragmentovaný vzhľad tejto kolekcie. Vlna a viskóza prirodzene disponujú vynikajúcimi vlastnosťami. Vlnené silná vlákna sú odolné proti chladu a nečistotám. Popri tom viskóza je pre zmenu porovnateľná s pravým hodvábom. Je lesklá, mäkká a veľmi príjemná na dotyk. Pochváliť sa môže tiež farebnou stálosťou. Jedinečná odolnosť a stálosť tkanín zaručí, že vám tento koberec môže robiť radosť celé veky.
Spočiatku môže koberec púšťať vlas, ide ale o prirodzený jav u vlny a nie je to problém kvality. Čoskoro sa ustáli a môžete si roky vychutnávať jeho hebký povrch.


 • Rohožka z prírodného kokosového vlákna ARTS Doormats Hej 40 x 60 cm
  Rohožka z prírodného kokosového vlákna ARTS Doormats Hej 40 x 60 cm

  Vitajte u nás! Privítajte návštevu, ešte než stihne zazvoniť na domové dvere. Ukážte, že ste veselá kopa a milovník dizajnu v jednom bez toho, aby ste museli vystrčiť čo i len nos z pohodlia domova. Rohožky Artsy Doormats sú na to priam stvorené, a navyše sa naučili po česky! Dovoľte svojej osobnosti presiaknuť aj pred váš domov! Rohožka je vyrobená z kokosového vlákna a spodná..

  21.00 €
 • Rohožka z prírodného kokosového vlákna ARTS Doormats Vstúpte 40 x 60 cm
  Rohožka z prírodného kokosového vlákna ARTS Doormats Vstúpte 40 x 60 cm

  Vitajte u nás! Privítajte návštevu, ešte než stihne zazvoniť na domové dvere. Ukážte, že ste veselá kopa a milovník dizajnu v jednom bez toho, aby ste museli vystrčiť čo i len nos z pohodlia domova. Rohožky Artsy Doormats sú na to priam stvorené, a navyše sa naučili po česky! Dovoľte svojej osobnosti presiaknuť aj pred váš domov! Rohožka je vyrobená z kokosového vlákna a spodná..

  21.00 €
 • Rohožka PT LIVING Welcome Multi
  Rohožka PT LIVING Welcome Multi

  PT LIVING vie byť nielen pestrofarebný a hravý. Táto holandská značka taktiež tvorí elegantné kúsky v duchu..

  18.00 €
 • Modrá polkruhová rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Fairytale coir
  Modrá polkruhová rohožka z kokosového vlákna PT LIVING Fairytale coir

  Kúpte si do svojho domova nielen praktickú, ale aj očarujúcu rohožku. Je to prvá vec, ktorú pri príchode uvidíte. Vyrobená je z..

  24.00 €
 • Sivý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 160 x 230 cm
  Sivý koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 160 x 230 cm

  Koberce z kolekcie Tate dokazujú, že jemný minimalizmus môže byť dizajnovou lahôdkou. Spojenie mimoriadne kvalitných prírodných materiálov s ručným zdobením je výsadou londýnskej značky Asiatic Carpets a tento kúsok nie je výnimkou. Vlákna vlny a viskózy zapletené v celistvých úsekoch vedľa seba vytvárajú pôsobivý fragmentovaný vzhľad tejto kolekcie. Vlna a viskóza prirodzene disponujú vynikajúcimi vlastnosťami. Vlnené silná vlákna sú odolné proti chladu a nečistotám. Popri tom viskóza je pre zmenu porovnateľná s pravým hodvábom. Je lesklá, mäkká a veľmi príjemná na dotyk. Pochváliť sa môže tiež farebnou stálosťou. Jedinečná odolnosť a stálosť tkanín zaručí, že vám tento koberec môže robiť radosť celé veky. Spočiatku môže koberec púšťať vlas, ide ale o prirodzený..

  519.00 €
 • Hnedo-tyrkysový koberec Asiatic Carpets Fields 160 x 230 cm
  Hnedo-tyrkysový koberec Asiatic Carpets Fields 160 x 230 cm

  Sila prírodných tkanín, ktoré zaisťujú mimoriadnu odolnosť aj neprehliadnuteľný režný vzhľad. To stelesňuje kolekcia Field od londýnskej značky Asiatic Carpets. Materiál z vlny, bavlny a viskózy v kombinácii s ručným tkaním sú vizitkou kvality tohto koberca. Vlna, viskóza aj bavlna prirodzene disponujú vynikajúcimi vlastnosťami. Vlnená silná vlákna sú odolné voči chladu a nečistotám. Vyznačujú sa tiež skvelými tepelno a zvukovo-izolačnými schopnosťami. Popri tom viskóza je pre zmenu porovnateľná s pravým hodvábom. Vďaka tomu je lesklá, mäkká a veľmi príjemná na dotyk. Pochváliť sa môže tiež farebnou stálosťou. Obľúbená bavlna je veľmi pevná a tiež jemná na dotyk. Jedinečná odolnosť a stálosť tkanín zaručí, že vám tento koberec môže robiť radosť celé veky. Vďaka hladkému povrchu si môžete smelo užiť aj chôdzu naboso. Spočiatku môže koberec púšťať vlas, ide ale o..

  374.00 €  Doporučujeme koberce. V tejto kategórii: kategórie | textil a rohožky sa nachádza tmavomodrý koberec asiatic carpets tate tonal textures 160 x 230 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt