Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Halo

Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Halo

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Gingko
Cena:73.00 €
Cena bez DPH:60.83 €
Dostupnosť:skladom
Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Halo 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Hľadáte reproduktor, ktorý má netradičný vzhľad a zároveň plní svoju funkciu? Čo tak fešák od Gingko v tvare malého megafónu? ♥

Elegantné a moderné vzhľady v kombinácii so skvelým hudobným zážitkom. To je doménou tohto malého reproduktora značky Gingko. Pripojiť sa môžete jednoducho pomocou bluetooth alebo jack konektora 3,5 mm.


 • Hnedo-sivý malý bluetooth reproduktor Gingko Halo
  Hnedo-sivý malý bluetooth reproduktor Gingko Halo

  Hľadáte reproduktor, ktorý má netradičný vzhľad a zároveň plní svoju funkciu? Čo tak fešák od Gingko v tvare malého megafónu? ♥ Elegantné a moderné vzhľady v kombinácii so skvelým hudobným zážitkom. To je doménou tohto..

  73.00 €
 • Tmavohnedý malý bluetooth reproduktor Gingko Selfie
  Tmavohnedý malý bluetooth reproduktor Gingko Selfie

  Počúvajte svoju obľúbenú hudbu v rytme dreva ♥ Noste si svoju malú hudobnú aparatúru stále pri sebe s prenosným bluetooth reporoduktorem Gingko v estetickom drevenom dizajne. Môžete si ho bezstarostne pripnúť na váš batoh a nezaťažiť tak vaše ramená. Praktický oblý tvar tohto malého DJa navyše významne znižuje možnosť rozbitia pri páde. Ďalšou výhodou je jednoduché ovládanie. Pre zapnutie sa stačí dotknúť textilovej membrány reproduktora a pripojiť váš telefón. Po plnom nabití si môžete užívať hudbu až 10 hodín v..

  42.00 €  Doporučujeme reproduktory. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza tmavohnedý bluetooth reproduktor gingko halo!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt