Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot

Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Svietidlá
Dodavateľ:Antic Line
Cena:80.00 €
Cena bez DPH:66.67 €
Dostupnosť:skladom
Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot 4,25 (85%) 21 x hodnotené

Prirodzená patina a nádych starých čias, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov, ktoré len čakajú, až ich budú môcť vyrozprávať vo vašom domove. A aký príbeh do nich vložíte vy?


 • Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot
  Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot

  Prirodzená patina a nádych starých čias, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky..

  80.00 €
 • Čierna LED svetelná tabuľa s písmenkami InnovaGoods
  Čierna LED svetelná tabuľa s písmenkami InnovaGoods

  Prezrite si praktických a šikovných pomocníkov od značky InnovaGoods, ktorí vám zaručia, že bez nich už nedáte ani ranu. Sú to skvelí..

  19.00 €
 • Stolová LED dekorácia Markslöjd Palm Tree
  Stolová LED dekorácia Markslöjd Palm Tree

  Fantázii sa medze nekladú a táto LED dekorácia od švédskej značky Markslöjd prinesie do vášho bytu poriadnu dávku humoru. Tento typ osvetlenia je veľmi vyhľadávaným trendom. To ale neznamená, že si poličku v spálni nemôžete ozdobiť v každom veku. Svetielko môže byť..

  45.00 €
 • Čierna stolová LED dekorácia s nápisom Markslöjd Texas
  Čierna stolová LED dekorácia s nápisom Markslöjd Texas

  Vianočné osvetlenie, závesné hviezdy a svetelné dekorácie na stôl vedia vyčarovať príjemnú atmosféru ♥ S tými od švédskej značky Markslöjd ju vykúzlite v okamihu doma, v práci i..

  51.00 €
 • Červené LED srdce Markslöjd Vegas
  Červené LED srdce Markslöjd Vegas

  Potrebujete dohnať vianočnú výzdobu a nechcete, aby pôsobila odfláknuté? Prizvite si na pomoc švédsku značku Markslöjd. Stačí skrášliť okno svetelnou závesnou dekoráciou a rozsvietiť ju ♥ Vianočná nálada bude..

  26.00 €  Doporučujeme svetelné dekorácie. V tejto kategórii: kategórie | svietidlá | dekoratívne osvetlenie sa nachádza svietiaci nápis antic line bar mot!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt