Svetlozelená cestovná fľaša LEGO® 500 ml

Svetlozelená cestovná fľaša LEGO® 500 ml

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:LEGO®
Cena:13.00 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Svetlozelená cestovná fľaša LEGO® 500 ml 5 (100%) 24 x hodnotené

Máte problémy donútiť vaše deti k zdravému pitnému režimu? Potom vedzte, že s fľašou LEGO® tomu bude koniec. Budú sa ňou chváliť v škole, kamarátom a ani by sme sa nečudovali, keby sa jej nepustili ani počas spánku. Každý dospelý im ju bude závidieť!


 • Svetlosivá fľaša z antikoro ocele Pantone 630 ml
  Svetlosivá fľaša z antikoro ocele Pantone 630 ml

  Že vám občas robí pitný režim problém? Majte ho pod kontrolou so štýlovou fľašou značky Pantone vo svojom obľúbenom odtieňa ♥ Takto svoju vodu istoiste len tak neprehliadnete! A čo je presne je Pantone? Je to nielen značka, ale aj farebný priestor, patentovaný rovnomennou značkou. Riadi sa podľa neho celý svet - textilný priemysel, dizajnéri, bytový návrhári a ďalšie,..

  25.00 €
 • Žltá fľaša z antikoro ocele Pantone 630 ml
  Žltá fľaša z antikoro ocele Pantone 630 ml

  Že vám občas robí pitný režim problém? Majte ho pod kontrolou so štýlovou fľašou značky Pantone vo svojom obľúbenom odtieňa ♥ Takto svoju vodu istoiste len tak neprehliadnete! A čo presne je Pantone? Je to nielen značka, ale aj farebný priestor, patentovaný rovnomennou značkou. Riadi sa podľa neho celý svet - textilný priemysel, dizajnéri, bytový návrhári a ďalšie,..

  25.00 €  Doporučujeme detské fľaše. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | detský riad sa nachádza svetlozelená cestovná fľaša lego® 500 ml!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt