Sivobéžový zápisník Caroline Gardner Essential

Sivobéžový zápisník Caroline Gardner Essential

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Caroline Gardner
Cena:15.99 €
Cena bez DPH:13.33 €
Dostupnosť:skladom
Sivobéžový zápisník Caroline Gardner Essential 5 (100%) 17 x hodnotené

Neustále vám v hlave prúdi plno myšlienok a nápadov? Tak to by bolo lepšie ich pekne skrotiť! Zapíšte si všetko do zápisníka od Caroline Gardner, ktorý môžete mať vždy poruke.


 • Sivobéžový zápisník Caroline Gardner Essential
  Sivobéžový zápisník Caroline Gardner Essential

  Neustále vám v hlave prúdi plno myšlienok a nápadov? Tak to by bolo..

  15.99 €
 • Kniha na recepty Rememeber Scoop
  Kniha na recepty Rememeber Scoop

  Milujete varenie? Tak to musíte mať šikovnú knihu na recepty, v ktorej nájdete listy na zapisovanie, ale aj priesvitné priehradky na vystrihnuté recepty. Taste Book od nemeckej značky Remember je šikovný pomocník pre všetkých vášnivých kuchárov, kam si môžete zapisovať svoje obľúbené recepty a kulinárske zážitky ako do denníka. V pevných kožených doskách, ktoré hrajú typickými..

  46.00 €
 • Cestovateľský denník na zážitky a suveníry Trip Book Solena 42 strán
  Cestovateľský denník na zážitky a suveníry Trip Book Solena 42 strán

  Odvezte si z dovolenky hromadu spomienok, ktoré sa vám už nikdy nestratia. Trip Book je šikovný a štýlový pomocník pre všetkých cestovateľov - môžete si doň nielen zapisovať ako do denníka, ale aj zozbierať rôzne suveníry a do Trip Book ich odkladať. V kožených doskách nájdete linajkový notes so 42 stránkami na všetky cestovateľské zážitky. Súčasťou je ale i 16 plastových stránok s priehradkami rôznych veľkostí. Do jednej si tak môžete dať lístky z múzeí, do druhej si schovať mince alebo bankovky na pamiatku, do ďalšej letenku, pohľadnice,..

  37.00 €
 • Tehotenský denník Busy B Pregnancy Journal
  Tehotenský denník Busy B Pregnancy Journal

  Tehotenský denník od značky Busy B vám pomôže zaznamenať magické obdobie narodenia vášho dieťatka. Môžete doň zapisovať všetky pocity, pôrodnú váhu alebo farbu očí, keď sa na vás prvýkrát pozrú. Zápisník je rozdelený do 4 častí - klasický diár, plánovanie, pôrodný plán a prvé dni po narodení, pri ktorých sú pripojené 4 úložné vrecúška a prázdny priestor pre akékoľvek poznámky. Do denníka môžete začať zapisovať od 4. týždňa až do prvých dní po pôrode. Denník obsahuje 64 strán. Busy B, to je partička dizajnérov, ktorá najskôr prišla len tak zo srandy s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým...

  12.00 €  Doporučujeme zápisníky a notesy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza sivobéžový zápisník caroline gardner essential!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt