Sivý jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 90 cm

Sivý jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 90 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:EMKO
Cena:1417.00 €
Cena bez DPH:1180.83 €
Dostupnosť:skladom
Sivý jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 90 cm 3,5 (70%) 23 x hodnotené

Skromná a čistá forma jedálenského stola Naïve je doplnená jednoduchou, ale dokonale stabilnou konštrukciou. Každá noha stola má naspodku vlastnú základňu, takže je Naïve pevný a spoľahlivý spoločník, ktorý bude slúžiť vám aj nadchádzajúcim generáciám. Doprajte si luxus v podobe stola z masívneho jaseňového dreva. Je to investícia na celý život.


 • Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ena Two 160 × 90 × 75 cm
  Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ena Two 160 × 90 × 75 cm

  Kde sa stretáva celá rodina a užíva si spoločné chvíľky pri dobrom jedle? No predsa pri jedálenskom stole. Preto zvoľte poriadny kus nábytku, ktorý bude nadčasový, praktický a vydrží vám dlhé roky. Práve ako jedálenský stôl z kolekcie Ena, ktorý pre značku Gazzda navrhol medzinárodne uznávaný dizajnér Salih Teskeredžić. Stôl je vyrobený z kvalitného dubové dreva, ktoré je jedným z najžiadanejších typov dreva. A to predovšetkým pre jeho tvrdosť, pevnosť, húževnatosť a trvanlivosť. Jedálenský stôl Ena navyše ukrýva aj praktické zásuvky. Značka Gazzda vznikla v roku 2013 v..

  1159.00 €
 • Sivý jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 110 cm
  Sivý jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 110 cm

  Skromná a čistá forma jedálenského stola Naïve je doplnená jednoduchou, ale dokonale stabilnou konštrukciou. Každá noha stola má naspodku vlastnú základňu, takže je Naïve pevný a spoľahlivý spoločník, ktorý bude slúžiť vám aj nadchádzajúcim..

  1529.00 €  Doporučujeme jedálenské stoly. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | stoly a stolíky sa nachádza sivý jedálenský stôl z masívu emko naïve 90 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt