Set detských hračiek Bloomingville Play Kitchen Set

Set detských hračiek Bloomingville Play Kitchen Set

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pre deti
Dodavateľ:Bloomingville
Cena:20.00 €
Cena bez DPH:16.67 €
Dostupnosť:skladom
Set detských hračiek Bloomingville Play Kitchen Set 5 (100%) 24 x hodnotené

Svet tých najmenších má byť hravý, farebný, optimistický a čarovný. Presne také sú hračky, doplnky a dekorácie značky Bloomingville. Uvidíte, že potešia nielen vás, ale hlavne naše malé zlatíčka ♥ O značke: Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.


 • Adhezívny vinylový detský koberec Ambiance Hopscotch Girly
  Adhezívny vinylový detský koberec Ambiance Hopscotch Girly

  Chcelo by to vzpruhu do detskej izbičky? Skúste tento nápaditý vinylový..

  34.00 €
 • Hlavolam RecentToys Molekuly
  Hlavolam RecentToys Molekuly

  Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých milovníkov zákerností. Hlavolamy sú skvelé aj pre psychiku, pomáhajú relaxovať a podporujú logické myslenie a trpezlivosť. Potrápte svoje mozgové závity a rozcvičte si prsty, zábava začína! Ako hrať? Rôznofarebné..

  20.00 €
 • Hlavolam na kľúčenku RecentToys Mini Molekuly
  Hlavolam na kľúčenku RecentToys Mini Molekuly

  Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých milovníkov zákerností. Hlavolamy sú skvelé aj pre psychiku, pomáhajú relaxovať a podporujú logické myslenie a trpezlivosť. Potrápte svoje mozgové závity a rozcvičte si prsty, zábava začína! Pricvaknite si tento mini hlavolam na kľúčenku a zabavte sa kedykoľvek budete chcieť! Rôznofarebné..

  12.00 €
 • Hlavolam RecentToys Mína
  Hlavolam RecentToys Mína

  Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých milovníkov zákerností. Hlavolamy sú skvelé aj pre psychiku, pomáhajú relaxovať a podporujú logické myslenie a trpezlivosť. Potrápte svoje mozgové závity a rozcvičte si prsty, zábava začína! Ste blázon do matematiky? Mína je jedinečný matematický hlavolam. Hoďte kockami, vložte ich do hlavolamu a otáčaním..

  20.00 €  Doporučujeme detské hračky. V tejto kategórii: kategórie | pre deti | hry a hračky sa nachádza set!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt