Sada 2 vedierok Antic Line Vintage Rose

Sada 2 vedierok Antic Line Vintage Rose

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Antic Line
Cena:58.90 €
Cena bez DPH:49.08 €
Dostupnosť:skladom
Sada 2 vedierok Antic Line Vintage Rose 3 (60%) 21 x hodnotené

Viete, aký je francúzsky recept na domov snov? Delikátne vybrané farby, ktoré síce vyzerajú na prvý pohľad nenápadne, ale dokážu rozohrať nekonečný tanec chutí. K tomu pridáte ľahko rustikálny štýl a okoreníte štipkou romantiky a je to - vaše bývanie bude pôsobiť príjemne a francúzsky. Ako to všetko vieme? My nie, ale francúzska značka Antic Line o tom vie veľa.


 • Čistič mikrovlnky InnovaGoods Angry
  Čistič mikrovlnky InnovaGoods Angry

  Mikrovlnka je skvelým vynálezom, ktorému ale dávame niekedy poriadne zabrať. Upratovanie už taká zábava nie je. V InnovaGoods sa to rozhodli zmeniť a vytvorili sympatickú postavičku, ktorá vám s ním pomôže...

  19.90 €
 • Bambusová kúpeľňová kefa Bambum Zenger
  Bambusová kúpeľňová kefa Bambum Zenger

  Značka Bambum stavila na tento prírodný materiál a výsledkom sú kúsky, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou, ale i originálnym prevedením. Bambusové drevo je známe svojou..

  20.90 €
 • Prachovka z pštrosieho peria Addis Bamboo
  Prachovka z pštrosieho peria Addis Bamboo

  So všetkými druhmi neporiadku a špiny si poradí britská značka Addis. Vďaka výrobkom z kvalitných a robustných materiálov vám pôjde upratovanie odruky a možno sa na neho dokonca aj začnete tešiť. Tak sa..

  16.90 €  Doporučujeme vedrá. V tejto kategórii: kategórie | bytové doplnky | upratovanie | upratovacie pomôcky sa nachádza sada 2 vedierok antic line vintage rose!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt