Podložka na stôl Really Nice Things Banana 55 × 35 cm

Podložka na stôl Really Nice Things Banana 55 × 35 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Really Nice Things
Cena:20.00 €
Cena bez DPH:16.67 €
Dostupnosť:skladom
Podložka na stôl Really Nice Things Banana 55 × 35 cm 5 (100%) 22 x hodnotené

Detský svet je plný fantázie, humoru a nehy. A práve taká je španielska značka Little Nice Things. Vneste do každodenného života malých objaviteľov čo najviac podnetov pre rozvíjanie predstavivosti a útulný pocit bezpečia. Svojim farebným svetom potom obohatí aj vás.


 • Sada pera a ceruzky Busy B Organised
  Sada pera a ceruzky Busy B Organised

  Pero, s ktorým sa dobre píše, je dobré ho mať stále po ruke. Tie od Busy B navyše nebudete chcieť dať z ruky preč. S praktickým pútkom to ani nebude treba. Udrží totiž vaše pero presne tam, kde je to potrebné. Busy B je partia šikovných dizajnérov, ktorí navrhujú diáre, organizéry, zošity a ďalšie pomôcky pre..

  14.00 €
 • Tyrkysovomodrá podložka na jogu Yoga Design Lab Mandala Aqua 5 mm
  Tyrkysovomodrá podložka na jogu Yoga Design Lab Mandala Aqua 5 mm

  Pre mužov, ženy aj deti. S touto tenkou podložkou si môže natiahnuť telo a upokojiť myseľ naozaj každý. Jej povrch nekĺže a ľahko sa udržiava čistý. Cvičenie jogy je späté s prírodou, preto jogínov určite poteší aj to, že je jógamatka vyrobená s..

  90.00 €
 • Podložka na jogu Yoga Design Lab Tribeca Sand 35 mm
  Podložka na jogu Yoga Design Lab Tribeca Sand 35 mm

  Milujete jogu, ale už vás nebavia nudné, jednofarebné podložky? S hravými a nevšednými jogamatkami sa budete na každé cvičenie tešiť ešte o trochu viac. Povrch je nešmykľavý, v jednotlivých pozíciách sa teda budete cítiť bezpečne a pevne. Materiál je prírodný, recyklovateľný a použité farby na vodnej báze sú nezávadné.   O značke: Keď sa Chad, zakladateľ značky Yoga Design Lab, na dovolenke v Mekke jogy Yoga Barn pri cvičení pozrel okolo seba, videl len samé jednofarebné a nudné jogamatky. Vnúklo mu to myšlienku, že predsa musí byť spôsob, ako vytvoriť funkčnú, ekologickú a zároveň esteticky krásnu podložku, na ktorej sa ásany budú praktizovať samé. Rozhodol sa zbaliť pár vecí,..

  80.00 €  Doporučujeme písacie potreby. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza podložka na stôl really nice things banana 55 × 35 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt