Podložka na pracovný stôl Really Nice Things Coffee

Podložka na pracovný stôl Really Nice Things Coffee

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Really Nice Things
Cena:20.00 €
Cena bez DPH:16.67 €
Dostupnosť:skladom
Podložka na pracovný stôl Really Nice Things Coffee 3,5 (70%) 23 x hodnotené

V jednoduchosti je krása a malé detaily sú tým, čo sa počíta! Presne toto heslo vyznáva aj španielska značka Really Nice Things. Obraz skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru a pozdvihne ho na vyššiu úroveň. Iste oceníte tlač na kvalitnom papieri, pevný drevený rám a ochranu v podobe skla, vďaka čomu je obraz hneď pripravený zdobiť vašu stenu!


 • Podložka na pracovný stôl Really Nice Things Leaves
  Podložka na pracovný stôl Really Nice Things Leaves

  V jednoduchosti je krása a malé detaily sú tým, čo sa počíta! Presne toto heslo vyznáva aj španielska značka Really Nice Things. Obraz skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru a pozdvihne ho na vyššiu úroveň. Iste oceníte tlač na kvalitnom..

  20.00 €
 • Podložka na stôl Little Nice Things World Map 55 × 35 cm
  Podložka na stôl Little Nice Things World Map 55 × 35 cm

  Detský svet je plný fantázie, humoru a nehy. A práve taká je španielska značka Little Nice Things. Vneste do každodenného života malých objaviteľov čo..

  20.00 €
 • Sada pera a ceruzky Busy B Organised
  Sada pera a ceruzky Busy B Organised

  Pero, s ktorým sa dobre píše, je dobré ho mať stále po ruke. Tie od Busy B navyše nebudete chcieť dať z ruky preč. S praktickým pútkom to ani nebude treba. Udrží totiž vaše pero presne tam, kde je to potrebné. Busy B je partia šikovných dizajnérov, ktorí navrhujú diáre, organizéry, zošity a ďalšie pomôcky pre..

  14.00 €  Doporučujeme písacie potreby. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza podložka na pracovný stôl really nice things coffee!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt