Poťah na žehliacu dosku Addis Easyfit Board Cover Metallic

Poťah na žehliacu dosku Addis Easyfit Board Cover Metallic

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Addis
Cena:12.00 €
Cena bez DPH:10 €
Dostupnosť:skladom
Poťah na žehliacu dosku Addis Easyfit Board Cover Metallic 4,75 (95%) 19 x hodnotené

Zvládnite žehlenie ľavou zadnou a kúpte si na svoju žehliacu dosku tento štýlový poťah. Je vhodný na stedné až veľké dosky. Britská značka Addis je už po mnoho desaťročí expertom na upratovanie a svojimi výrobkami vám pomôže doma ľahko udržať poriadok.


 • Modrý bavlnený poťah na žehliacu dosku Wenko Flowers XL
  Modrý bavlnený poťah na žehliacu dosku Wenko Flowers XL

  Flexibilne sa prispôsobivý poťah, ktorý možno univerzálne použiť na žehliace dosky s veľkosťou plochy v rozmeroch 38 - 48 cm..

  15.00 €
 • Modrý bavlnený poťah na žehliacu dosku Wenko Ceramic M
  Modrý bavlnený poťah na žehliacu dosku Wenko Ceramic M

  Flexibilne sa prispôsobivý poťah, ktorý možno univerzálne použiť na žehliace dosky s veľkosťou plochy v rozmeroch 30 - 40 cm x 110 - 125 cm. Poťah je zložený z dvoch vrstiev: 1. 100 % bavlna s keramickým povrchom, ktorý zaisťuje rýchlejšie a ľahšie..

  16.00 €
 • Modrý bavlnený poťah na žehliacu dosku Wenko Air M
  Modrý bavlnený poťah na žehliacu dosku Wenko Air M

  Flexibilne sa prispôsobivý poťah, ktorý možno univerzálne použiť na žehliace dosky s veľkosťou plochy v rozmeroch 30 x 40 cm x 110 - 125 cm. Poťah je zložený z 5 vrstiev: 1. 100 % bavlna 2. Polstrovanie z 2 mm peny 3. Čalúnenie z látky Molton 4...

  20.00 €
 • Žehliaca doska Wenko Classic
  Žehliaca doska Wenko Classic

  Vo chvíľach, keď sa snažíte usporiadať svoje oblečenie, sa vám častokrát krúti hlava? Dajte svojim skriniam a šatníku poriadok raz a navždy s elegantnými pomocníkmi značky Wenko. Praktický žehliaci stôl ponúka ideálnu žehliacu plochu s dĺžkou 120 cm a šírkou 38 cm, tým aj dostatok priestoru pre každodenné žehlenie. Ak sa stôl nepoužíva, možno ho sklopiť, aby sa ušetrilo miesto (150 x 38 x 7 cm). Žehliacu dosku možno pomocou páky ľahko nastaviť na výšku medzi 73 a 95 cm a flexibilne sa tak prispôsobiť veľkosti tela. Je vybavený paropriepustným poťahom v trendovom sivom vzore z robustnou bavlnenou tkaninou a mäkkou, extra silnou penovou vrstvou s priemerom 8 mm, ktorá umožňuje jemné žehlenie bez vrások. Všetky bežné žehličky nájdu na železnej poličke atraktívne a bezpečné miesto (veľkosť police: 30 x 18 cm, priehlbina v polici: 15,5 x 13 cm). Poznáte Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné doplnky do domácnosti, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním, alebo..

  32.00 €
 • Sivá dóza na prací prášok Kitchen Craft Living Nostalgia
  Sivá dóza na prací prášok Kitchen Craft Living Nostalgia

  Jednoduchá, ale aj tak výrazná! Plechová kolekcia Living Nostalgia svojimi tvarmi a spracovaním odkazuje na klasické vybavenie našich babičiek a prababičiek. Aj tak má v sebe ale dar vyzerať moderne a aktuálne, takže sa hodí aj do..

  28.00 €  Doporučujeme príslušenstvo na žehlenie. V tejto kategórii: kategórie | bytové doplnky | upratovanie | pranie bielizne | Žehliace dosky sa nachádza poťah na žehliacu dosku addis easyfit board cover metallic!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt