Plánovač pre nevesty Busy B Wedding Planner

Plánovač pre nevesty Busy B Wedding Planner

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Busy B
Cena:20.00 €
Cena bez DPH:16.67 €
Dostupnosť:skladom
Plánovač pre nevesty Busy B Wedding Planner 4 (80%) 24 x hodnotené

Chystáte svadbu? Tento notes sa vám stane pomocníkom. Môžete si do neho zapisovať všetko podľa dátumu, alebo len tak svoje poznámky a do vrecka odkladať svadobné nevyhnutnosti. Busy B, to je partia ľudí - dizajnérov, u ktorých to začalo nejako takto. Najskôr prišli len tak zo srandy s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa ale nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým, také, ktoré majú za úlohu ľuďom uľahčiť ich životy a zároveň ich naplniť niečím milým, hodnotným a veselým.


 • Plánovač pre nevesty Busy B Wedding To Dos
  Plánovač pre nevesty Busy B Wedding To Dos

  Chystáte svadbu? Tento notes sa vám stane pomocníkom. Môžete si do neho zapisovať všetko podľa dátumu, ale aj len tak svoje poznámky a do vrecka odkladať svadobné nevyhnutnosti. Busy B, to je partia ľudí - dizajnérov, u ktorých to začalo nejako takto. Najskôr prišli len tak zo srandy s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa ale nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým, také,..

  12.00 €  Doporučujeme kalendáre a plánovače. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza plánovač pre nevesty busy b wedding planner!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt