Nádobka na olej alebo ocot Westmark Cruet

Nádobka na olej alebo ocot Westmark Cruet

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Westmark
Cena:14.00 €
Cena bez DPH:11.67 €
Dostupnosť:skladom
Nádobka na olej alebo ocot Westmark Cruet 4,5 (90%) 19 x hodnotené

Vyrobené v Nemecku, overené viac ako 50-ročnou tradíciou a vytvorené tak, aby všetky vaše kuchynské problémy boli minulosťou. Westmark je majstrom v tom, ako si uľahčiť život, a to aj vďaka tomuto šikovnému strúhadlu, ktoré je doplnené o šikovnú krabičku.


 • Dochucovací set Westmark Cruet
  Dochucovací set Westmark Cruet

  Vyrobené v Nemecku, overené viac ako 50-ročnou tradíciou a vytvorené tak, aby všetky vaše kuchynské problémy boli minulosťou. Westmark je majstrom v tom,..

  18.00 €
 • Antikoro fľaštička na olej WMF Cromargan® Basic 120 ml
  Antikoro fľaštička na olej WMF Cromargan® Basic 120 ml

  Dochucovanie je dôležitou súčasťou varenia. Či už je to drvené korenie, alebo pridanie octu či oleja. Aj malé dochutenie môže zmeniť pokrm od základu. Vezmite si preto na pomoc praktické mlynčeky, strúhadlá či fľaštičky od značky WMF. WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky..

  25.00 €
 • Nádoba na olej a ocot z ručne fúkaného skla s podnosom XD Design Orbit
  Nádoba na olej a ocot z ručne fúkaného skla s podnosom XD Design Orbit

  Duo, ktoré sa v kuchyni nikdy nestratí. Sada na olej a ocot menom Orbit od značky XD Design však nie je len tak obyčajná - dizajnéri dôkladne premysleli jej dizajn, a tak je aj kúskom zaujímavým na pohľad. Obe tekutiny sú..

  19.00 €
 • Sklenená fľaša na olej a ocot XD Design Orbit 200 ml
  Sklenená fľaša na olej a ocot XD Design Orbit 200 ml

  Značka XD Design si dala za cieľ preniesť svoj dôvtip a technologické kúzla do podoby..

  19.00 €
 • Fľaša na olej a ocot Kitchen Craft Italian
  Fľaša na olej a ocot Kitchen Craft Italian

  Cestoviny al dente, lahodný parmezán, gnocchi, čo sa rozplývajú na jazyku... Tiež milujete taliansku kuchyňu? Kitchen Craft pripravil celý rad kuchynských pomocníkov, s..

  14.00 €
 • Sada na olej a ocot Sagaform Oval 300 ml
  Sada na olej a ocot Sagaform Oval 300 ml

  Oval Oak je kolekcia do jedálne a kuchyne, ktorá vás prekvapí svojou jednoduchou krásou. Kvalitné sklo je doplnené o viečka, ktoré majú podobu guľôčky vyrobenej z masívneho dubového dreva. Tento kúsok pochádza..

  22.00 €  Doporučujeme nádoby na ocot a olej. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | varenie | koreničky a mlynčeky na korenie sa nachádza nádobka na olej alebo ocot westmark cruet!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt