Modrá fľaša LEGO® 740 ml

Modrá fľaša LEGO® 740 ml

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:LEGO®
Cena:15.00 €
Cena bez DPH:12.5 €
Dostupnosť:skladom
Modrá fľaša LEGO® 740 ml 5 (100%) 19 x hodnotené

U tých väčších z nás vylúdi melanchóliu detstva, u menších zase pozornosť - LEGO® robí radosť všetkým, a to už viac ako 80 rokov. Od desiatových boxov po svietiace figúrky - tieto kúsky vás len tak neomrzia, to nám verte!


 • Modrá fľaša z tritanu Pantone 500 ml
  Modrá fľaša z tritanu Pantone 500 ml

  Že vám občas robí pitný režim problém? Majte ho pod kontrolou so štýlovou fľašou značky Pantone vo svojom obľúbenom odtieňa ♥ Takto svoju vodu istoiste len tak neprehliadnete! A čo je presne je Pantone? Je to nielen značka, ale aj farebný priestor, patentovaný rovnomennou značkou. Riadi sa podľa neho celý svet - textilný priemysel, dizajnéri, bytový návrhári a ďalšie,..

  16.00 €
 • Žltá fľaša z antikoro ocele Pantone 630 ml
  Žltá fľaša z antikoro ocele Pantone 630 ml

  Že vám občas robí pitný režim problém? Majte ho pod kontrolou so štýlovou fľašou značky Pantone vo svojom obľúbenom odtieňa ♥ Takto svoju vodu istoiste len tak neprehliadnete! A čo presne je Pantone? Je to nielen značka, ale aj farebný priestor, patentovaný rovnomennou značkou. Riadi sa podľa neho celý svet - textilný priemysel, dizajnéri, bytový návrhári a ďalšie,..

  25.00 €
 • Zelená fľaša na vodu Bitz Basics Green 075 ml
  Zelená fľaša na vodu Bitz Basics Green 075 ml

  Máte radi minimalisticú kuchyňu, v ktorej riad a doplnky vychádzajú z obľúbeného scandi štýlu? To si kolekciu Basics od značky Bitz zamilujete. Ľahko kombinovateľné farby, kvalitné materiály a nezameniteľná praktickosť robia z tohto kúsku srdcovú záležitosť. O značke: Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitza. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte, ako lepšie jesť. Zároveň sa tento..

  15.00 €
 • Zelená fľaša na vodu Bitz Basics Green 12 l
  Zelená fľaša na vodu Bitz Basics Green 12 l

  Máte radi minimalisticú kuchyňu, v ktorej riad a doplnky vychádzajú z obľúbeného scandi štýlu? To si kolekciu Basics od značky Bitz zamilujete. Ľahko kombinovateľné farby, kvalitné materiály a nezameniteľná praktickosť robia z tohto kúsku srdcovú záležitosť. O značke: Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitzi. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte ako lepšie jesť. Zároveň sa tento..

  21.00 €  Doporučujeme detské fľaše. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | detský riad sa nachádza modrá fľaša lego® 740 ml!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt