Minútka WMF Premium

Minútka WMF Premium

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Cena:16.00 €
Cena bez DPH:13.33 €
Dostupnosť:skladom
Minútka WMF Premium 5 (100%) 20 x hodnotené

WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.


 • Digitálna kuchynská minútka WMF
  Digitálna kuchynská minútka WMF

  Každý, kto sa vo varení dobre vyzná, vám potvrdí, že správne dávkovanie, je základom všetkého. Aby polievka nebola veľmi riedka, omáčka veľmi hustá a cesto vykyslo ako má. Skvelí pomocníkmi na váženie a odmeriavanie..

  20.00 €
 • Minútka WMF Premium
  Minútka WMF Premium

  WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky..

  16.00 €
 • Kuchynská minútka Blomus Puncto
  Kuchynská minútka Blomus Puncto

  Spojenie elegantného dizajnu, vysokej kvality a praktickosti. To sú tri body,..

  13.00 €
 • Zelené stolové hodiny s kuchynskou minútkou PT LIVING Nostalgia
  Zelené stolové hodiny s kuchynskou minútkou PT LIVING Nostalgia

  Či už bojujete s neskorými príchodmi, alebo neznášate nedochvíľnosť svojho okolia, mať na očiach hodiny sa vám vždy hodí. Hlavnou myšlienkou..

  18.00 €  Doporučujeme minútky na varenie. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | varenie sa nachádza minútka wmf premium!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt