Lampička v tvare foťáka Luckies of London Camera Light

Lampička v tvare foťáka Luckies of London Camera Light

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Luckies of London
Cena:24.00 €
Cena bez DPH:20 €
Dostupnosť:skladom
Lampička v tvare foťáka Luckies of London Camera Light 4,25 (85%) 16 x hodnotené

Technické vychytávky ženú svet dopredu. Tie od Luckies of London vám zlepšia deň a rozveselia vás. Lampička v tvare retro foťáka je sympatickou dekoráciou a môže byť aj zábavným darčekom. Trebárs pre nadšeného fotografa.


 • Powerbanka Gentlemen´s Hardware
  Powerbanka Gentlemen´s Hardware

  Super darček pre všetkých mužov na cestách...

  26.00 €
 • Vrecková powerbanka Gentlemen´s Hardware
  Vrecková powerbanka Gentlemen´s Hardware

  Powerbanka vo veľkosti kreditnej karty sa zmestí do každého vrecka! Ak aj vy patríte k mužom, ktorí so sebou neradi nosia akúkoľvek batožinu, potom je práve táto..

  17.00 €
 • Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Square
  Tmavohnedý bluetooth reproduktor Gingko Square

  Vyrazte si na prechádzku na korčuliach alebo na piknik do parku a nalaďte sa pri tom na tú správnu vlnu. Vďaka bluetooth reproduktoru Mi Square sa nemusíte vzdať svojej obľúbenej hudby ani na cestách. Padne skvele do ruky, do vrecka alebo sa vďaka popruhu dá zavesiť trebárs za opasok či na batoh. Tento malý, ručne vyrábaný šikovník z masívneho dreva skvele vyzerá a jeho zvuk by mu mohol závidieť kdejaký väčší reproduktor. Batérie po plnom nabití vydržia od 3 do 6 hodín, záleží na..

  53.00 €
 • Tmavohnedý veľký bluetooth reproduktor Gingko Halo
  Tmavohnedý veľký bluetooth reproduktor Gingko Halo

  Užite si kvalitný hudobný zážitok na akomkoľvek mieste ♥ Elegantncia a vysoká funkčnosť je dokonalá súhra veľkého prenosného reproduktora Ginkgo v oku lahodiacom drevenom dizajne. Tento štýlový kúsok sa pýši aj veľmi jednoduchým dotykovým ovládaním v jeho zadnej časti. Pripojiť sa môžete jednoducho pomocou NFC , Bluetooth alebo jack konektora (3,5 mm) a hrať si svoj parádne vyladený playlist. Reproduktor Halo One spĺňa túžbu po neobvyklom, inšpirujúcim a estetickom kúsku umenia priamo u vás doma, ako aj skvelý hudobný..

  167.00 €
 • Hnedo-sivý bluetooth reproduktor Gingko Hifi
  Hnedo-sivý bluetooth reproduktor Gingko Hifi

  Trochu retro, trochu moderna. Ale hlavne možnosť počúvať hudbu kdekoľvek len chcete ♥ Štýlový prenosný reporduktor v drevenom dizajne dokonale ozvučí vaše stretnutie s priateľmi, rodinné pikniky poslúžia ako príjemná kulisa pri pracovnom nasadení. Hlasitosť môžete veľmi elegantne ovládať len dotykom prsta po hornej..

  123.00 €
 • Bluetooth reproduktor Gingko Square Cherry
  Bluetooth reproduktor Gingko Square Cherry

  Vyrazte si na prechádzku na korčuliach alebo na piknik do parku a nalaďte sa pri tom na tú správnu vlnu. Vďaka bluetooth reproduktoru Mi Square sa nemusíte vzdať svojej obľúbenej hudby ani na cestách. Padne skvele do ruky, do vrecka alebo sa vďaka popruhu dá zavesiť trebárs za opasok či na batoh. Tento malý, ručne vyrábaný šikovník z masívneho dreva skvele vyzerá a jeho zvuk by mu mohol závidieť kdejaký väčší reproduktor. Britská značka Gingko prináša nový prístup k dizajnu modernej technológie, snaží sa zachovať jednoduchosť, ale zároveň zaujať svojou originalitou. V neposlednom rade dbá na kvalitu spracovania i materiálu. Batérie po plnom nabití vydržia od 3 do 6 hodín, záleží na..

  53.00 €  Doporučujeme powerbanky. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza lampička v tvare foťáka luckies of london camera light!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt