Kozmetická taštička House Doctor Enok

Kozmetická taštička House Doctor Enok

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:House Doctor
Cena:49.99 €
Cena bez DPH:41.66 €
Dostupnosť:skladom
Kozmetická taštička House Doctor Enok 2,75 (55%) 22 x hodnotené

Darujte svojmu domovu pevné zdravie a doprajte mu láskyplnú atmosféru. Dekorácie od dánskej značky House Doctor sú dokonalou vizuálnou vzpruhou pre každý nudný a sivý interiér. Stačí pár kúskov v rýdzo škandinávskom štýle a váš interiér bude prekypovať zdravou náladou so štipkou šmrncu.


 • Cestovná kozmetická taška Compactor Jet
  Cestovná kozmetická taška Compactor Jet

  Ste často na cestách? Alebo len máte radi poriadok vo veciach? Presne pre vás vznikla kolekcia praktických obalov Jet. Nájdete medzi..

  12.00 €
 • Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris dĺžka 26 cm
  Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris dĺžka 26 cm

  Keby ste si mali dať záležať na organizácii len jednej miestnosti vo svojom domove, bola by to kúpeľňa. Každý, kto si kedy pomýlil zubnú pastu s krémom na ruky, určite pochopí. Uľahčite si rozospaté rána a nastoľte prehľadné usporiadanie s hravými doplnkami Versa. O Versa: Španielska značka figuruje na trhu od roku 1946. Z malého dodávateľa nábytku a dekorácií sa stala silná medzinárodná firma. Versa si kladie za cieľ a poslanie vyrábať moderný a cenovo dostupný..

  13.00 €  Doporučujeme kozmetické taštičky. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | móda | módne doplnky | kozmetické doplnky sa nachádza kozmetická taštička house doctor enok!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt