Kozmetická taštička Danica Hill Dale

Kozmetická taštička Danica Hill Dale

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Danica
Cena:17.00 €
Cena bez DPH:14.17 €
Dostupnosť:skladom
Kozmetická taštička Danica Hill Dale 3,5 (70%) 19 x hodnotené

Úžasné doplnky do domácnosti od značky Danica sa zapáčia každému. Či už potrebujete novú kozmetickú taštičku, peračník či utierku, iste si vyberiete. Kolekcia sa vyníma jemnými motívmi a eko spracovaním, ktoré vám spríjemní každý deň.


 • Čierna pánska taška z teľacej kože Ferruccio Laconi Brief
  Čierna pánska taška z teľacej kože Ferruccio Laconi Brief

  Zápisník, kniha, slúchadlá, peňaženka, prípadne notebook a oblečenie napríklad na predĺžený víkend. Ale kam s nimi? Vyriešte tento problém štýlovou koženou taškou. Zmestia sa do nej všetky vaše denné nevyhnutnosti a určite sa čoskoro stane vaším..

  150.00 €
 • Koňakovohnedá pánska aktovka z teľacej kože Ferruccio Laconi Brief
  Koňakovohnedá pánska aktovka z teľacej kože Ferruccio Laconi Brief

  Zápisník, kniha, slúchadlá, peňaženka, prípadne notebook a oblečenie napríklad na predĺžený víkend. Ale kam s nimi? Vyriešte tento problém štýlovou koženou taškou. Zmestia sa do nej všetky vaše denné nevyhnutnosti a určite sa čoskoro stane vaším..

  153.00 €
 • Pokrčená cestovná mapa Palomar Viedeň
  Pokrčená cestovná mapa Palomar Viedeň

  Strčte si celú Viedeň do vrecka! Unikátna mapa Crumpled City Maps je totiž vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý sa dá bez problémov pokrčiť do guličky. Rozlúčte sa tak s roztrhanými a obchytanými papierovými mapami. Použitý materiál je navyše vodeodolný, takže keby sa predsa len rozhodlo spŕchnuť, už nebudete mať výhovorku, prečo sa nevydať za dobrodružstvom mesta. Mapa vždy obsahuje hlavné časť mesta spolu s vyznačenými pamiatkami a zaujímavými miestami. TIP! Mapu..

  14.00 €
 • Slúchadlá Frends Layla Oil Slick
  Slúchadlá Frends Layla Oil Slick

  Olejová škvrna lesknúca sa vo svite slnka - tento výjav ulice je vizuálnym magnetom, od ktorého sa zrak len tak nehne. A práve tento hypnotický prvok inšpiroval Frends k novej kolekcii slúchadiel. Srší z nich nespútanosť, osobitosť a štýl, jemnosť, rebélia aj fantázia. Slúchadlá The Layla sú sexy doplnkom, ktorý je zlomovým momentom medzi spojením elektroniky a ženského sofistikované sveta. Nie sú navrhnuté len ako prostredník hudby, ale ako forma udávajúca nové tempo a nový pohľad. Pri výrobe je na slúchadlá nazerané ako na luxusný šperk. Sú preto perfektné do posledného detailu, a to nielen po vizuálnej stránke, ale aj tej technickej. Špeciálna 30 mm membrána zaisťuje ten najlepší zvuk, aký ste kedy počuli. Myslelo sa aj na pohodlie, takže slúchadlá sú vyrobené z pamäťovej..

  133.00 €  Doporučujeme cestovné vybavenie. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie sa nachádza kozmetická taštička danica hill dale!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt