Kozmetická taška Happy Jackson Wake Up Make Up

Kozmetická taška Happy Jackson Wake Up Make Up

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Happy Jackson
Cena:14.00 €
Cena bez DPH:11.67 €
Dostupnosť:skladom
Kozmetická taška Happy Jackson Wake Up Make Up 2,75 (55%) 25 x hodnotené

Každá žena nosí neustále pri sebe kabelku. A každej žene by v tej kabelke rozhodne nemalo chýbať pár vecí. Takou je aj štýlová kozmetická taštička od značky Happy Jackson, do ktorej sa zmestí všetko, čo vás skrášli alebo osvieži počas dňa. Teraz už budete pripravené na všetko!


 • Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm
  Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm

  Každá žena zaiste potrebuje na svoje kúzelnú kozmetiku správnu taštičku, ktorá ľahko pojme všetky tieto magické kúsky. Kozmetická taštička je vyrobená z jemnej a príjemnej bavlny. A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph. Názov jej značky v preklade znamená jednoduchý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí. Jednotlivé kúsky sú ženské,..

  23.00 €
 • Kozmetická taška Rex London Le Bicycle
  Kozmetická taška Rex London Le Bicycle

  Máme tu niečo pre skutočných cyklistov telom i dušou! Je tu kolekcia Le Bicycle od značky Rex London. Sledujete každý závod a trávite všetok svoj voľný čas na tvrdom sedle v tých najväčších kopcoch? Vitajte medzi cyklistami! Máme pre..

  13.00 €  Doporučujeme kozmetické taštičky. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | móda | módne doplnky | kozmetické doplnky sa nachádza kozmetická taška happy jackson wake up make up!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt